Archiwalne

Internet z telefonem taniej w pakiecie Crowley

22.10.2008

Przy zakupie dostępu do Internetu oraz usług głosowych pierwszy abonament za 5 zł.

Firma Crowley Data Poland zachęca klientów biznesowych do zakupu swoich usług w pakiecie, łącząc dostęp do Internetu z usługami głosowymi. W przygotowanej akcji promocyjnej klient, który przy korzystaniu z Internetu Crowley (łącza symetryczne, przepustowość od 1 do 10 Mb/s) przeniesie także swoje telefony stacjonarne (prefiks) do Crowley Data Poland może liczyć na specjalne stawki za połączenia oraz dodatkowy rabat w postaci obniżenia abonamentu internetowego do symbolicznych 5 zł (bez względu na przepływność łącza). Oferta dotyczy umów zawartych na okres 12 miesięcy.

Migracja klienta do jednego dostawcy usług telekomunikacyjnych to nie tylko dodatkowe oszczędności dla firmy, ale także duża wygoda i lepsza obsługa mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu w Crowley Data Poland. Zależy nam na pełnym wykorzystaniu potencjału sprzedażowego i uwrażliwieniu naszych konsultantów na kompleksową obsługę, w czym skonstruowana oferta ma być pomocna.

Usługi głosowe stanowią jeden z najdynamiczniej rosnących kategorii produktów w Crowley Data Poland. Po trzech kwartałach tylko przychody ze sprzedaży usług prefiksowych w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym wzrosły o blisko 20%. Dostęp do Internetu od lat posiada największy udział w przychodach firmy, choć zmienia się struktura oferowanych przepływności (w kierunku coraz większych) oraz technologie dostępowe oferowane przez Crowley Data Poland (LMDS, Radiolinie, DSL, światłowód).

źródło: Crowley

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Jak słuchać muzyki - zobacz 3 sposoby

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje, pomaga również zrelaksować się oraz umilić wolny czas. Pytanie tylko w jaki sposób jej słuchać, tak aby było to dla nas jak najbardziej wygodne i sprawiało nam jak najwięcej przyjemności. Przedstawiamy trzy proste sposoby. czytaj więcej

News Konkurs "Łap wakacje marzeń z T-Mobile"

Chcesz wygrać voucher o wartości 15 000 zł? Weź udział w konkursie "Łap wakacje marzeń z T-Mobile". czytaj więcej

News Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza - czy to bezpieczne?

Nowe technologie to zazwyczaj skuteczne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu branżach. W dzisiejszym artykule skupimy się na problemie z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. czytaj więcej