Archiwalne

Internet z TELE2 najlepszy w testach Komputer Świat

25.09.2007Oferta TELE2 Internet zwyciężyła w teście ofert stałego dostępu do Internetu, dwutygodnika Komputer Świat.

Oferta promocyjna TELE2 Internet 1 Mb/s zwyciężyła w opublikowanym w numerze 20/2007 dwutygodnika Komputer Świat teście ofert szerokopasmowego dostępu do Internetu pt. Porażony siecią.

W teście redakcja magazynu Komputer Świat brała pod uwagę takie cechy oferty jak: ogólne warunki umowy, koszt abonamentu oraz wysokość opłat dodatkowych, parametry techniczne łącza, bezpieczeństwo oraz usługi dodatkowe, oferowane przez dostawców.

Oferta TELE2 Internet otrzymała w teście najwyższą średnią liczbę punktów za jakość, uzyskując prestiżowy znak „Komputer Świat – Jakość”.

Redakcja magazynu Komputer Świat uznała również, że oferta TELE2 Internet ma jedną z najlepszych na polskim rynku relację ceny do jakości, dzięki czemu oferta ta zajęła pierwsze miejsce w całym teście.

- Zwycięstwo w teście, przeprowadzonym przez tak fachowy i popularny magazyn komputerowy jak Komputer Świat jest dla nas bardzo cenne i zobowiązuje nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy nad uatrakcyjnieniem oferty – powiedział Piotr Nesterowicz, Dyrektor Generalny TELE2 Polska.

Usługa szybkiego dostępu do Internetu TELE2 okazała się najlepsza wśród ofert 11 operatorów o zasięgu ponadregionalnym. Kolejne miejsca w teście redakcyjnym zajęły oferty firm: Aster, Multimedia Polska, TP, Era, Netia, UPC, Dialog, GTS-Energis, Orange oraz Plus.

źródło: TELE2

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Jak słuchać muzyki - zobacz 3 sposoby

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje, pomaga również zrelaksować się oraz umilić wolny czas. Pytanie tylko w jaki sposób jej słuchać, tak aby było to dla nas jak najbardziej wygodne i sprawiało nam jak najwięcej przyjemności. Przedstawiamy trzy proste sposoby. czytaj więcej

News Konkurs "Łap wakacje marzeń z T-Mobile"

Chcesz wygrać voucher o wartości 15 000 zł? Weź udział w konkursie "Łap wakacje marzeń z T-Mobile". czytaj więcej

News Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza - czy to bezpieczne?

Nowe technologie to zazwyczaj skuteczne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu branżach. W dzisiejszym artykule skupimy się na problemie z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. czytaj więcej