Archiwalne

GTS Energis uruchomił Multimopleks - internetowe kino

31.07.2008

Ruszył nowy projekt GTS Energis – Multimopleks, czyli internetowa wypożyczalnia filmów.

Usługa dostępna jest na stronie www.multimopleks.pl. Aby obejrzeć film, wystarczy zarejestrować się na stronie, uiścić opłatę za pomocą smsa, karty kredytowej lub przelewu i skorzystać z szerokiej oferty w pełni legalnych filmów.

Na początek baza zawiera 50 produkcji największych polskich i światowych reżyserów, a z każdym kolejnym miesiącem będzie ona wzbogacana o dodatkowych 15. Lista obejmuje filmy m.in. takich reżyserów jak Woody Allen, George Clooney, Gerard Krawczyk, Quentin Tarantino, Konrad Niewolski, Jacek Borcuch czy Ki-duk Kim.

„To najszersza dostępna na rynku tego typu oferta. W ciągu dwóch najbliższych miesięcy wzbogacimy ją o dodatkowe 150 tytułów, a w kolejnych o 15 każdego miesiąca, co oznacza 180 tytułów patrząc na to w perspektywie rocznej.” - mówi Jarosław Łuczkiewicz, Kierownik ds. Rynku Masowego, odpowiedzialny w GTS Energis za projekt video na żądanie.

Większość oferowanych filmów dostępna będzie w cenie od 1 do 5 zł.

Wysoka jakość przekazu (1,9 Mbps, 720x576 px, dźwięk stereo), niskie wymagania sprzętowe Multimopleksu oraz brak umowy sprawiają, że jest to oferta dostępna dla wszystkich użytkowników Internetu .

„Inicjatywy takie jak Multimopleks to nowa szansa dla branży filmowej i innowacyjny sposób, aby dotrzeć do szerokiej publiczności” powiedział Piotr Reisch prezes SPI International Polska firmy zajmującej się dystrybucją i produkcją filmową, dostawcy kontentu dla projektu Multimopleks.

źródło: GTS Energis

News Jak słuchać muzyki - zobacz 3 sposoby

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje, pomaga również zrelaksować się oraz umilić wolny czas. Pytanie tylko w jaki sposób jej słuchać, tak aby było to dla nas jak najbardziej wygodne i sprawiało nam jak najwięcej przyjemności. Przedstawiamy trzy proste sposoby. czytaj więcej

News Jak wybrać najlepszego operatora?

Co najmniej raz na dwa lata nadchodzi moment, w którym chcemy zweryfikować, czy nasz dotychczasowy operator sieci komórkowej rzeczywiście jest najlepszym wyborem.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli masz dosyć obecnego dostawcy, na pewno nie chciałbyś przechodzić kolejnego rozczarowana.

Jakie są więc sposoby na to, żeby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i mieć pewność, że tym razem będzie to udany związek? czytaj więcej

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Marcin Kubit wzmacnia Grupę 3S w Warszawie

Marcin Kubit dołączył do Grupy 3S jako dyrektor oddziału w Warszawie. Ten doświadczony menedżer (wcześniej m.in. dyrektor zarządzający SM&C, prezes Mediatel S.A., wiceprezes GTS Energis) zajmie się rozwojem struktur firmy w stolicy i relacjami z kluczowymi Klientami. czytaj więcej