Archiwalne

GaduAIR wprowadza transfer środków

30.07.2009

GaduAir, jako pierwsza telefonia komórkowa w Polsce wprowadza od dzisiaj swobodną możliwość dysponowania raz zgromadzonymi środkami.

Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł sam decydować o tym, jaką kwotę i na co chce przeznaczyć. Transfer to także doskonałe rozwiązanie np. dla rodziców, którzy wirtualnie i zdalnie mogą od dzisiaj zasilać telefon swoim pociechom na koloniach i obozach.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której użytkownikowi zabrakło środków na rozmowy telefoniczne. Wówczas dzięki usłudze transferu może on w dowolnej chwili zasilić swoje konto w GaduAIR bez konieczności szukania najbliższego punktu sprzedaży. Wystarczy, że inna osoba posiadająca GaduAIR dokona transferu na jego Konto, nawet kwotą chociażby 1 zł.

Co więcej, możemy zasilić w ten sposób konto naszemu znajomemu z klasy, pracy, czy też rodzice swoim pociechom. Służy do tego dedykowany numer 151 dostępny z każdego telefonu GaduAIR.

Konto GG to służący każdemu użytkownikowi usług sieci GG Network wirtualny rachunek zbiorczy, z którego można w prosty sposób opłacać różne usługi, w tym również telefonię komórkową GaduAIR. Transfer środków dotyczy bowiem nie tylko telefonii komórkowej, ale również innych usług oferowanych przez operatora GaduAIR – GG Network S.A.

Warto pamiętać, że transfer środków nie przedłuża ważności Konta oraz nie aktywuje bonusów. Kwota transferowanych środków może przyjmować wartości od 1 PLN i jej wielokrotność, jedno Konto można zasilić transferem maksymalnie 3 razy w okresie 30 dni, przy czym Konto docelowe (numer GaduAIR) musi być w stanie aktywnym.

źródło: GaduAIR

Wiadomości firmowe Nowa wersja oprogramowania innovaphone: Integracja z Microsoft Teams, Outlook i macOS oraz wiele innowacyjnych aplikacji

Niemiecki specjalista w dziedzinie telefonii IP innovaphone kontynuuje rozwój swojego środowiska komunikacji i pracy innovaphone myApps i uzupełnia swoje rozwiązanie telefonii IP, Unified Communications i Cloud o liczne nowe funkcje i aplikacje. Nowa wersja oprogramowania innovaphone zawiera natywną aplikację innovaphone myApps dla systemu macOS. Kolejna nowość: Aplikacja Custom App umożliwia prostą i bezproblemową integrację aplikacji myApps i Microsoft Teams.

czytaj więcej

Wiadomości firmowe Wiosenna promocja w telefonii TeleCube

Telefonia TeleCube od 23 marca br. wprowadza „Wiosenną promocję” dla firm, które zarejestrują się na okres próbny dowolnego pakietu wirtualnej centrali telefonicznej i w trakcie rejestracji podadzą dedykowany kod promocyjny. Po okresie testowym uczestnicy promocji mogą uzyskać 15% rabatu na stałą, miesięczną opłatę testowanego pakietu. czytaj więcej

News Sprawdź, dlaczego telefony na abonament to optymalne rozwiązanie

W największym skrócie: zyskujemy stałe miesięczne koszty, które nie zmienią się podczas trwania umowy, oraz pewność, że usługa będzie świadczona na odpowiednio wysokim poziomie. Nie musimy się także obawiać (jak w przypadku telefonu na kartę), że w trakcie rozmowy lub korzystania z Internetu nagle zabraknie nam środków. czytaj więcej

News Najczęstsze błędy firm podczas korzystania z big data

Pod pojęciem BIG DATA kryją się duże zbiory danych, zarówno ustrukturyzowanych, jak i zmiennych. Wirtualne informacje potrafią codziennie zalewać firmy i korporacje. Ich ogromna ilość powoduje, że potrzeba wyspecjalizowanych środków do ich usystematyzowania. Poprawne używanie danych pozwala firmom na lepsze zrozumienie zmian rynkowych i procesów zachowania klientów. Jednak wiele z nich popełnia błędy podczas korzystania z big data. Jak ich uniknąć? czytaj więcej