Archiwalne

GaduAIR wprowadza transfer środków

30.07.2009

GaduAir, jako pierwsza telefonia komórkowa w Polsce wprowadza od dzisiaj swobodną możliwość dysponowania raz zgromadzonymi środkami.

Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł sam decydować o tym, jaką kwotę i na co chce przeznaczyć. Transfer to także doskonałe rozwiązanie np. dla rodziców, którzy wirtualnie i zdalnie mogą od dzisiaj zasilać telefon swoim pociechom na koloniach i obozach.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której użytkownikowi zabrakło środków na rozmowy telefoniczne. Wówczas dzięki usłudze transferu może on w dowolnej chwili zasilić swoje konto w GaduAIR bez konieczności szukania najbliższego punktu sprzedaży. Wystarczy, że inna osoba posiadająca GaduAIR dokona transferu na jego Konto, nawet kwotą chociażby 1 zł.

Co więcej, możemy zasilić w ten sposób konto naszemu znajomemu z klasy, pracy, czy też rodzice swoim pociechom. Służy do tego dedykowany numer 151 dostępny z każdego telefonu GaduAIR.

Konto GG to służący każdemu użytkownikowi usług sieci GG Network wirtualny rachunek zbiorczy, z którego można w prosty sposób opłacać różne usługi, w tym również telefonię komórkową GaduAIR. Transfer środków dotyczy bowiem nie tylko telefonii komórkowej, ale również innych usług oferowanych przez operatora GaduAIR – GG Network S.A.

Warto pamiętać, że transfer środków nie przedłuża ważności Konta oraz nie aktywuje bonusów. Kwota transferowanych środków może przyjmować wartości od 1 PLN i jej wielokrotność, jedno Konto można zasilić transferem maksymalnie 3 razy w okresie 30 dni, przy czym Konto docelowe (numer GaduAIR) musi być w stanie aktywnym.

źródło: GaduAIR

News BLIK - co to jest? W jaki sposób działa?

BLIK jest nowoczesnym, polskim standardem mobilnych płatności, który potrafi ułatwić życie wielu milionom ludzi począwszy od roku 2015. Dostarcza przy tym sporo przełomowych rozwiązań, takich jak choćby przelewy na numer telefonu, wypłaty gotówki z bankomatów bez zastosowania karty czy też łatwe oraz szybkie płatności przy wykorzystaniu płatniczych terminali. Spore rozpowszechnienie systemu sprawia, iż skorzystać z niego może w praktyce każdy z klientów instytucji mających uniwersalny profil. Cały czas dołączają do niego także następne banki. czytaj więcej

News Jak działa Autodoładowanie w Orange?

Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie. czytaj więcej

News Narzędzia światłowodowe - wybieramy profesjonalne rozwiązania dla montera i serwisanta sieci

Montaż i serwis światłowodów wymagają obecnie zaopatrzenia się w specjalistyczne narzędzia, które przede wszystkim umożliwiają wykonywanie zadań, jednak mają nie mniejszy wpływ na wydajność i wygodę pracy. Jeśli na co dzień zajmujesz się budową, obsługą lub testowaniem sieci, przygotowaliśmy dla ciebie małą podpowiedź, jakie rozwiązania będą szczególnie ważne dla kompleksowej obsługi serwisowej i konserwacyjnej światłowodów. Praca z takim narzędziami jest zdecydowanie bardziej komfortowa i efektywna. czytaj więcej

News Poznaj korzyści płynące z przeniesienia numeru do Orange Flex

Od niedawna Orange oferuje zupełnie nową taryfę, czyli Orange Flex. Dowiedz się na czym polega, jak przenieść numer i dlaczego warto. czytaj więcej