Archiwalne

eTel odświeża swoje logo

01.08.2007

W związku z połączeniem eTel Polska z austriackim operatorem telekomunikacyjnym - Telekom Austria - spółka eTel od tej pory występowała będzie pod nieznacznie zmienionym logo.

Zmiana logo nastąpiła, po tym jak dnia 20 grudnia 2006 r. Telekom Austria, przejęła 100 % udziałów spółek eTel. Telekom Austria jest dostawcą kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych, obejmujących m.in. wysokiej klasy transmisję głosu, danych oraz usługi internetowe.

Austriacka spółka, z siedzibą w Wiedniu, zatrudniająca ponad 15 000 pracowników to niekwestionowany lider wśród operatorów telekomunikacyjnych na rynku austriackim, sukcesywnie poszerzający swoje wpływy poza granicami kraju.

„Poprzez zmianę logo nawiązujemy do naszego nowego, strategicznego partnera - Telekom Austria. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stać się częścią tak ważnego gracza na rynku telekomunikacyjnym. Odświeżyliśmy logo, ale marka eTel, umowy z klientami i poziom jakości naszych usług zostaną zachowane” - mówi Artur Weryński, Dyrektor Zarządzający eTel Polska.

źródło: eTel

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Rób super zdjęcia Samsungiem Galaxy A53 5G od T-Mobile

Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G i rób super zdjęcia. W aktualnej promocji kupisz smartfon nawet 500 zł taniej i otrzymasz dodatkowo słuchawki Samsung Galaxy Buds2. czytaj więcej

News Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza - czy to bezpieczne?

Nowe technologie to zazwyczaj skuteczne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu branżach. W dzisiejszym artykule skupimy się na problemie z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. czytaj więcej

News Samsung Galaxy Tab S8 - który model wybrać?

Tablety nie od dziś towarzyszą nam w świecie używanych na co dzień technologii, a ich kolejne wersje, to za każdym razem nowe możliwości ich zastosowania w życiu prywatnym jak i pracy zawodowej. Tablet Samsung Galaxy Tab S8 dostępny jest w kilku różnych odsłonach: Tab S8, Tab S8+ oraz Tab S8 Ultra, dlatego warto wiedzieć która z jego wersji będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb. czytaj więcej