Archiwalne

eTel o umowie Bitstream Access z TP

03.01.2007

W dniu 8 września 2006 eTel Polska Sp. z o.o. i Telekomunikacja Polska S.A. zawarły umowę o hurtowej sprzedaży szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieci TP. Dzięki temu eTel Polska stał się drugim operatorem mogącym świadczyć usługi Bitstream Access.

„Zgodnie z naszymi prognozami, TP S.A. opóźnia proces uruchomienia Bitstream Access maksymalnie wykorzystując przewidziane w zawartej umowie terminy realizacji poszczególnych etapów wdrożenia usługi oraz stwarzając wiele dodatkowych przeszkód i wymagań.” - mówi Dariusz Piekarz, dyrektor ds. relacji międzyoperatorskich eTel Polska.

Cezary Małuj, dyrektor sprzedaży i rozwoju w eTel Polska dodaje: „Pomimo licznych trudności stwarzanych w ciągu ostatnich czterech miesięcy przez TP S.A., przewidujemy możliwość uruchomienia Bitstream Access w lutym 2007. Usługa w pierwszej fazie wdrożenia obejmie swoim zasięgiem warszawską strefę tranzytową, a w przyszłości przewidujemy uruchomienie jej na terenie całego kraju. Naszą ofertę nadal kierujemy do klientów biznesowych, jednak patrząc w przyszłość, nie wykluczamy by, podobnie jak inne kraje z grupy eTel, polski oddział rozszerzył swój wachlarz usług o produkty dla klientów indywidualnych.”

Źródło: eTel Polska Sp. z o.o.

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Serwis iPhone w Warszawie - postaw na doświadczenie i bezpieczeństwo

Słysząc o urządzeniach Apple, kojarzonych z charakterystycznym logo z nadgryzionym jabłkiem, większość osób prawdopodobnie przypomina sobie o Macbookach i iPhone'ach. Firma Apple słynie z wysokogatunkowych sprzętów o wysokiej wydajności wynikającej z imponujących parametrów technicznych. Niestety, są to urządzenia niezwykle delikatne, które często po stosunkowo niegroźnych sytuacjach potrzebują serwisu – zwłaszcza pogwarancyjnego.Warto wtedy zadbać o pewność, że serwisanci doskonale wiedzą jak obchodzić się ze smartfonami typu iPhone. Serwis Warszawa GSM-URSUS.pl to bez wątpienia odpowiedni zespół specjalistów, którzy są w stanie pomóc CI z każdym problemem. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź poniższy materiał i zobacz, kiedy warto skontaktować się z firmą GSM-URSUS.pl w celu zlecenia naprawy iPhona.

czytaj więcej

News Kto dzwoni? Jak sprawdzić nieznany numer w sieci?

Prawie codziennie ktoś do nas dzwoni - na ekranie naszego urządzenia pojawia się wówczas komunikat o połączeniu, które pochodzi z konkretnego numeru. Zazwyczaj powiązany jest on z jakimś kontaktem z naszej listy - nasz numer mają przecież znajomi, przyjaciele czy rodzina. Zdarza się jednak, że nie znamy numeru, który próbuje się z nami skontaktować. Może budzić to uzasadniony niepokój - zwłaszcza w świetle oszustw czy naciągnięć telefonicznych. Okazuje się jednak, że w większości przypadków możemy sprawdzić, kto do nas dzwoni. czytaj więcej

News 6 anty trendów w projektowaniu graficznym i pomysłów na ich zastąpienie

Projekt powinien być nie tylko piękny i oryginalny, ale także funkcjonalny. Nie zawsze jednak łatwo jest rozeznać, co należy rozumieć przez funkcjonalność i piękno: preferencje użytkowników, podobnie jak technologia, rozwijają się bardzo dynamicznie, w wyniku czego niektóre podejścia projektowe znikają na zawsze i są zastępowane nowymi. Zanurzmy się w fascynujący świat trendów i anty trendów w branży projektowania graficznego. czytaj więcej