Archiwalne

ESKA TV teraz również w pakiecie podstawowym TP

15.10.2010


Już od 18 października 2010 r. kanał muzyczny ESKA TV można obejrzeć w telewizji TP. Fani muzyki rozrywkowej będą ją mogli oglądać zarówno w technologii IPTV, jak i satelitarnej.

Eska TV to projekt Grupy Mediowej Time, do której należą także stacje radiowe: Eska, Eska Rock, HIT FM, VOX, WAWA. Kanał skierowany jest głównie do młodych widzów, zainteresowanych muzyką rozrywkową, a także plotkami ze świata show – businessu. Szeroki wybór audycji telewizyjnych w ESKA TV pozwala być na bieżąco nie tylko ze światem muzyki, ale także filmu, a nawet gier komputerowych. Program EskoBus pozwoli nam poznać najskrytsze tajemnice gwiazd, Wazzzup przybliży najświeższe wydarzenia z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a znany z anteny Radia Eska Rock Poranny W-F z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim w rolach głównych pozwoli z uśmiechem zacząć dzień. Swoje programy w ESKA TV prowadzą także popularni d-je Radia ESKA, m.in. Jankes, Puotecka, czy Kinga Zdrojewska.

Stacja ESKA TV regularnie poszerza krąg swoich odbiorców, pojawiając się na kolejnych platformach telewizyjnych. Kanał znajduje się już w ofercie m.in. telewizji DialogMedia, Toya, Vectra, Telewizji Cyfrowej UPC oraz innych telewizji kablowych o zasięgu regionalnym i lokalnym. Od 18 października także posiadacze telewizji TP będą mogli bawić się przy najnowszych hitach polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Pakiet podstawowy telewizji TP to ponad 35 kanałów o różnej tematyce, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz kanałów informacyjnych, są tam także programy tematyczne, religijne, a także muzyczne.

Cieszy nas, że możemy docierać z naszą ofertą do coraz większej grupy ludzi – mówi Igor Nurczyński, dyrektor programowy ESKA TV. Nowoczesna muzyka dance i pop cieszy się u nas niesłabnącą popularnością, o czym świadczy także ciągle wzrastająca liczba naszych widzów.

źródło: ESKA TV

News Amplituner - 3 powody, dla których warto go mieć

Prawdziwi melomani i kinomaniacy nie tylko inwestują w dobrej jakości sprzęt do odtwarzania dźwięku i obrazu, ale również w dodatkowe urządzenia, dzięki którym odbiór doznań jest przyjemniejszy i intensywniejszy niż dotychczas. Jednym z takich urządzeń jest amplituner. Sprawdź, dlaczego warto go mieć!

1. Amplitunery kina domowego - wzmocnienie obrazu i dźwięku
2. Amplituner a wzmacniacz - co sprawdzi się lepiej?
3. Amplitunery stereo - dobra jakość dźwięku za rozsądną kwotę czytaj więcej

News Przenieś komunikację biznesową „w chmury”

Aby jak najsprawniej funkcjonować i odnieść sukces na rynku potrzebujesz skutecznych rozwiązań komunikacyjnych, najlepiej takich, które zapewnią nie tylko dostęp do nowoczesnych urządzeń, ale także do wydajnej platformy, która ułatwi codzienne zarządzanie i elastyczny model wdrożenia, dopasowany do potrzeb Twojej firmy i oczekiwań Twoich pracowników. Czy istnieje taka „magiczna” formuła? Marka Yeastar twierdzi, że jest nią połączenie centrali PBX w chmurze i platformy z usługami z zakresu Unified Communication zebranymi w elastyczne modele biznesowe. To wszystko, czego potrzebujesz do obsługi komunikacji biznesowej teraz w dystrybucji Impet Computers. czytaj więcej

News Jak otworzyć biznes w sieci internetowej?

Wiele się mówi o firmach działających, w sieci, o przenosinach sklepów stacjonarnych do sieci internetowej. Czy internet jest swego rodzaju remedium na problemy firm wynikające z pandemii i postępującej cyfryzacji naszej cywilizacji? Na pewno w jakiś sposób tak. Czy każdy może swój sklep stacjonarny przenieść do świata internetu? To już nie jest takie proste. czytaj więcej

Play Kanał ELEVEN SPORTS 4 dostępny w telewizji PLAY NOW

Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów telewizji PLAY NOW czytaj więcej