Archiwalne

Długie Rozmowy S.A. otrzymały tytuł Solidnej Firmy 2006

15.12.2006

Niezależny operator telekomunikacyjny Długie Rozmowy S.A. (DRSA) po raz drugi uzyskał prestiżowy tytuł Solidnej Firmy. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom wyróżniającym się rzetelnością oraz uczciwością wobec klientów i partnerów handlowych.

„Ten tytuł jest dla DRSA ważnym wydarzeniem, potwierdzającym, że dzięki klientom i partnerom, codziennemu zaangażowaniu całego zespołu tworzymy wartość, która jest doceniana” – mówi Andrzej Bińkowski, Dyrektor Generalny DRSA.

Program gospodarczo-konsumencki Solidna Firma składa się z III etapów, podczas których firmy poddają się ocenie i weryfikacji przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Po weryfikacji informacji na temat firmy przeprowadzonej na podstawie audytu, firma DRSA została wpisana na Białą Listę i przyznano jej tytuł Solidna Firma 2006. Wręczenie certyfikatu z godłem Solidna Firma odbędzie się już wkrótce podczas uroczystej gali.

DRSA otrzymały tytuł Solidnej Firmy po raz pierwszy w 2004. Dwa lata później firma podjęła decyzję
o ponownym udziale w programie i znów odniosła sukces.

„Tytuł jaki otrzymaliśmy bardzo nas cieszy. Obiecuję, że nie osiądziemy na laurach! Taka nagroda przede wszystkim motywuje nas do ciągłego utrzymywania dobrej jakości naszych usług, budowania zadowolenia klientów i partnerów biznesowych oraz rozwijania biznesu” – dodał Andrzej Bińkowski.

Program Solidna Firma od czterech lat wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Organizatorzy wciąż podkreślają, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności, dlatego laureatami Solidnej Firmy zostają zarówno firmy małe jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie przedsiębiorstwa. Program Solidna Firma na dobre wpisał się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”.

Źródło: Długie Rozmowy S.A.

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Zarządzanie firmową siecią w wielu lokalizacjach jednocześnie, nigdy nie było tak proste

Użytkownicy Internetu wymagają dzisiaj łatwego, szybkiego i nieograniczonego dostępu do sieci z wielu urządzeń równocześnie. To wyzwanie również dla przedsiębiorstw, szczególnie takich, które zarządzają narzędziami do komunikacji nawet tysięcy pracowników. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nowy standard łączności bezprzewodowej WiFi 6 i nowe urządzenia działające właśnie w tym standardzie, takie jak punkty dostępu Grandstream GWN7660, GWN7664 i GWN7660LR. czytaj więcej

News Łatwo kupuj holenderskie i niemieckie wirtualne numery telefonów

Belfabriek to holenderska firma specjalizująca się w zakresie wirtualnych numerów telefonicznych. Do tej pory połączyła ponad 6000 numerów telefonów służbowych. Obszar jej działalności obejmuje 26 państw. Od początku dla własnego kontaktu z klientem używa takich nazw numerów jak: jak 0800-CALLFACTORY, 0800-ADMINISTRACJA i 0800-FAXMACHINE. Obecnie z usług Belfabriek mogą korzystać także polskie firmy. czytaj więcej

News VoIP dla Biznesu – jako kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów, zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP od Peoplefone Polska z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie. czytaj więcej