Archiwalne

Długie Rozmowy S.A. mają BSA

07.03.2007

Operator Długie Rozmowy S.A. (DRSA) podpisał z Telekomunikacją Polską S.A. umowę o dostępie do sieci TP na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych (BSA - Bitstream Access).

"Podpisanie tej umowy zaowocuje stworzeniem przez DRSA nowej oferty usług. Mamy już kilka pomysłów na serwis oparty o szerokopasmowy dostęp do Internetu. A wszystko to bardziej atrakcyjne cenowo, przy zachowaniu satysfakcjonującego poziomu jakości" – mówi Andrzej Bińkowski, prezes DRSA.

Operator Długie Rozmowy SA będzie mógł korzystać z łączy TPSA i świadczyć usługi szybkiego dostępu do Internetu w technologii xDSL dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce.

źródło: DRSA

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Zarządzanie firmową siecią w wielu lokalizacjach jednocześnie, nigdy nie było tak proste

Użytkownicy Internetu wymagają dzisiaj łatwego, szybkiego i nieograniczonego dostępu do sieci z wielu urządzeń równocześnie. To wyzwanie również dla przedsiębiorstw, szczególnie takich, które zarządzają narzędziami do komunikacji nawet tysięcy pracowników. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nowy standard łączności bezprzewodowej WiFi 6 i nowe urządzenia działające właśnie w tym standardzie, takie jak punkty dostępu Grandstream GWN7660, GWN7664 i GWN7660LR. czytaj więcej

News VoIP dla Biznesu – jako kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów, zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP od Peoplefone Polska z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie. czytaj więcej