Archiwalne

DIALOGmedia - nowe możliwości: 2TV i HD

21.05.2009

2TV i HD to nowe funkcjonalności w DIALOGmedia – pakiecie czterech usług: telewizji cyfrowej, wypożyczalni filmów, szerokopasmowego internetu i telefonu stacjonarnego Telefonii DIALOG. Pierwsza z nich umożliwia korzystanie z usługi na dwóch telewizorach jednocześnie i, jak wynika z badań konsumenckich, jest najbardziej oczekiwaną przez klientów nowością.

Badania satysfakcji abonentów wykonane przez firmę MillwardBrown SMG/KRC w październiku 2008 roku wykazały, że aż 77% użytkowników DIALOGmedia jest zadowolonych ze świadczonej usługi telewizyjnej, a ponad 78% klientów poleciłoby cały pakiet swoim znajomym. Wśród zapowiadanych do wdrożenia nowych funkcjonalności największym zainteresowaniem cieszy się 2TV: 66% respondentów wyraziło chęć zakupu tej usługi. Jednocześnie 60% uczestników badania wykazało zainteresowanie posiadaniem kanałów HD.

- To najbardziej oczekiwane przez klientów nowości, dlatego od dziś są istotnym elementem DIALOGmedia – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG.

2TV (zwane także multiroom) umożliwia oglądanie telewizji dostarczanej w ramach pakietu DIALOGmedia na dwóch różnych telewizorach jednocześnie – bez konieczności uiszczania drugiej opłaty abonamentowej za usługi telewizyjne. Jedynym miesięcznym kosztem ponoszonym przez klienta jest opłata tylko 10 zł brutto za dodatkowy dekoder. Na polskim rynku Telefonia DIALOG jest drugim operatorem, który wprowadził do swojej oferty telewizji cyfrowej opcję 2TV w konkurencyjnej cenie.

HD to kolejna nowość w DIALOGmedia: klienci mogą zamówić jeden z czterech kanałów HD: National Geographic HD, Discovery Chanel HD, Polsat Sport HD I TVP HD, domawiając je pojedynczo do posiadanych pakietów programowych - wystarczy telefon do Telecentrum (0801 700 702). Cena za pojedynczy kanał wynosi już od 5 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego przez klienta profilu. Docelowo w ramach DIALOGmedia planowane jest wprowadzenie osobnego pakietu HD.

- Jesteśmy przekonani, że nowe funkcjonalności spotkają się z dużym zainteresowaniem klientów i jeszcze bardziej zdynamizują sprzedaż pakietu DIALOGmedia – mówi Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Jednocześnie są znakomitą zapowiedzią czerwcowej, rewolucyjnej na polskim rynku usług multimedialnych, promocji DIALOGu – dodaje wiceprezes Banasiak.

Po I kwartale 2009 roku liczba użytkowników DIALOGmedia wzrosła do poziomu 5,3 tys. Obecnie tygodniowo podpisywanych jest po kilkaset umów.

źródło: Dialog

News Serwis telefonów Samsung Warszawa - gdzie szybko, tanio i skutecznie naprawić smartfon?

Nie ma chyba nic gorszego niż zepsuty telefon. W końcu smartfon to urządzenie, które każdy z nas ma przy sobie przez niemal 24 godziny. Dlatego też w razie usterki koniecznie musimy postawić na serwis, który zajmie się naprawą nie tylko skutecznie, ale i szybko. Jak znaleźć taki w Warszawie? czytaj więcej

News Wrocław - pozycjonowanie coraz popularniejsze

Stron, portali, sklepów i blogów w sieci jest nieskończona liczba, dlatego tak ważne jest ich pozycjonowanie w Internecie. Działania tego typu, pozwalają podnieść pozycję danego serwisu internetowego, sklepu lub bloga w wyszukiwarkach internetowych. Usługę tego typu, można swobodnie zamówić u specjalisty, który wykona wszystkie niezbędne działania pomagające podwyższyć pozycję w wyszukiwarkach. czytaj więcej

News Jakie są zalety studiowania na specjalności inżynieria oprogramowania?

Zamierzasz iść na studia, ale nie jesteś pewny, jaki kierunek wybrać? Polecamy studia inżynierskie na kierunku informatyka, ze specjalnością inżynieria oprogramowania. Jest to bardzo praktyczna specjalność, którą można zrealizować w siedem lub osiem semestrów na uczelni UTH w Warszawie. Krótsza wersja to studia stacjonarne, a dłuższa - niestacjonarne. Ukończenie tego kierunku i tej specjalności gwarantuje bardzo dobrą pozycję startową na rynku pracy. czytaj więcej

News Książki o tematyce IT

Dzięki dobrym książkom informatycznym można podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się nowych rzeczy, co przekłada się między innymi na możliwość znalezienia lepszej pracy.

- Jak zaoszczędzić na zakupie książek informatycznych?
- Sklep z książkami dla osób chcących poszerzyć kwalifikacje
- Popularne książki dla informatyków

Niestety, nowe książki o tematyce IT są bardzo drogie, a dodatkowo w przypadku popularnych tytułów trudno jest je czasami znaleźć w tradycyjnych księgarniach. czytaj więcej