Archiwalne

Crowley Data Poland instaluje się w Szczecinie

26.08.2008

Crowley rozpoczyna działalność w Szczecinie - to już 10 miasto, w którym firma będzie aktywnie działać infrastrukturalnie i sprzedażowo.

Crowley Data Poland uruchamia sprzedaż w Szczecinie. Firma przygotowała już swoją infrastrukturę szkieletową oraz dostępową (technologia radiowa LMDS) i rozpoczyna komercyjną działalność w tym mieście. Do końca bieżącego roku firma badać będzie potencjał na nowym rynku i współpracować z lokalnymi podwykonawcami w zakresie wsparcia technicznego, a w kolejnym roku zamierza uruchomić swój oddział w pełnej strukturze.

- Crowley Data Poland, praktycznie co roku, konsekwentnie powiększa obszar swojego działania wchodząc do nowych miast i zwiększając siły sprzedażowe - mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Crowley Data Poland. Szczecin nie jest zupełnie obcym dla nas rynkiem, gdyż obsługujemy tam już paru klientów, głównie filie firm wielodziałowych, w tym min. NBP czy IPN. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia, pojawienie się Crowley na nowych rynkach, każdorazowo przynosi pozytywne zmiany dla lokalnych społeczności zwiększa się konkurencyjność, co przynosi oszczędności działającym tam podmiotom i wszystkim podatnikom.

Szczecin znajdzie się w strukturze handlowej Regionu Północnego, obejmującego także Trójmiasto. Dla szczecińskich klientów dostępne będą wszystkie usługi z portfolio Crowley Data Poland.

Firma zakłada, że podobnie jak to było w przypadku innych uruchamianych miast, okres zwrotu z inwestycji nie powinien przekroczyć 1 roku.

źródło: Crowley

Case Study Wymiana trzech central analogowych na jedną centralę IP PBX

3 lokalizacje klienta i w każdej z nich analogowa centrala telefoniczna. Do każdej centrali doprowadzonych po kilka telefonicznych linii analogowych z których korzystało od 50-ciu do 60-ciu użytkowników. Ciągle zajęte linie telefoniczne, brak możliwości dodzwonienia się i brak komunikacji pomiędzy lokalizacjami. Codzienna męczarnia z telefonami dla wszystkich. Taki zastaliśmy obraz telekomunikacji w trzech budynkach klienta. Jak to rozwiązaliśmy? czytaj więcej

ABC Data ABC Data wprowadza m-InterLink – aplikację mobilną dla resellerów

ABC Data, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań IT w regionie CEE, wprowadziła na rynek przeznaczoną dla resellerów aplikację mobilną m-InterLink. Jest to innowacyjne oprogramowanie B2B, umożliwiające partnerom firmy zamawianie produktów z oferty ABC Data przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. czytaj więcej