Archiwalne

Carrefour Mova - Minuty za zakupy

05.05.2010


Każdy klient telefonii komórkowej Carrefour Mova, będzie mógł bezpłatnie doładować swoje konto na podstawie paragonu, który otrzyma za zrobienie zakupów w supermarketach Carrefour.

Od 5 maja 2010 r. sieć Carrefour wprowadza w swoich supermarketach (oferta nie dotyczy hipermarketów) specjalną ofertę „Minuty za zakupy”. Wszyscy klienci wirtualnego operatora Carrefour Mova otrzymają Minuty na rozmowy, które będą mogli doładować na swoje konto natychmiast po zrobieniu zakupów w supermarkecie Carrefour.

„Telefonia Carrefour Mova, którą nieustannie rozwijamy od 2008 r. jest najtańszą ofertą na rynku telefonów na kartę. Minuta rozmowy to koszt 25 gr. Minuty za zakupy nie są nowością w ofercie Carrefour Mova. Klienci, którzy korzystają z naszych usług dłuższy czas, doskonale pamiętają tę ofertę, o czym świadczą liczne sygnały jakie od nich otrzymujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić i przywrócić ją w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie. Minuty za zakupy przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń. Dzięki temu, Klient robiący zakupy w supermarketach Carrefour właściwie nie musi doładowywać konta, ponieważ otrzymuje minuty na rozmowy (do Mova i innych sieci Era, Plus, Orange, TP S.A.), które dodatkowo przedłużają jego ważność. W ten sposób nasi stali Klienci, będą mogli praktycznie zrezygnować z płacenia za użytkowanie telefonu komórkowego. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że osoby korzystające z programu Rodziynka i będące jednocześnie użytkownikami Carrefour Mova, mogą wymieniać punkty z kart Rodziynka na minuty.
Wprowadzając do oferty powyższe udogodnienia, mieliśmy na uwadze przede wszystkim zintegrowanie usług, dzięki czemu zarówno zakupy, jak i korzystanie z Carrefour Mova, będą dla Klientów korzystniejsze ze względu na obniżenie wysokości wydatków” – mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Carrefour Mova.

Minuty będą naliczane na podstawie paragonu i przekazywane Klientom w postaci specjalnego wydruku, na którym znajdą się następujące informacje: liczba minut, kod zasilenia (analogicznie, jak przy każdym doładowaniu prepaid), termin ważności paragonu oraz informacja jak doładować minuty (wprowadzając kod *101*KOD ZASILENIA#).

Paragon będzie drukowany automatycznie i następnie wręczony Klientowi przez kasjera z paragonem za zakupy oraz ewentualnym potwierdzeniem płatności kartą płatniczą.

Minuty za zakupy będą wydawane wg następującego schematu:

Kwota zakupów Liczba minut
Powyżej 25 zł 2 minuty
Powyżej 40 zł 4 minuty
Powyżej 70 zł 8 minut
Powyżej 100 zł 13 minut

Minuty można wykorzystać na połączenia krajowe do wszystkich operatorów bez Play, Centernet i Polsat Cyfrowy.

źródło: Carrefour Mova

News Jakie są zalety terminala płatniczego?

Płacenie za zakupy kartą lub telefonem staje się coraz bardziej powszechne. Jaki terminal płatniczy wybrać? I w jaki sposób można otrzymać go za darmo i jednocześnie w pełni korzystać z jego możliwości? czytaj więcej

News Czym się kierować przy wyborze telefonu?

Zamierzasz kupić nowy telefon i zastanawiasz się, jaki model wybrać? W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci poniższy artykuł, w którym podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze smartfona. czytaj więcej

News Poleasingowe komputery najlepszej jakości - po co przepłacać?

Sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że jego wartość szybko spada, ponieważ na rynku ciągle pojawiają się nowe modele, ulepszone i bogatsze o kolejne możliwości. Nie każdy z nas podąża za nowinkami technologicznymi i nie każdemu zależy na tym, żeby móc pochwalić się najnowszym nabytkiem. Ale każdemu klientowi zależy, żeby sprzęt był jak najlepszej jakości i posiadał niewygórowaną cenę. W polskich sklepach nadal ciężko odnaleźć kombinację tych dwóch cech. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzą poleasingowe komputery.

1. Poleasingowe komputery - jakość za przystępną cenę.
2. Komputery używane - czy warto takie kupować? czytaj więcej

News Telefon do 1000 zł – jak wybrać najlepszy smartfon?

W ostatnim kwartale 2019 roku globalna sprzedaż smartfonów zmniejszyła się o 0,4 proc. w stosunku do tego samego okresu roku poprzedniego i o 1 proc., licząc rok do roku. Nie oznacza to jednak, że wszyscy producenci osiągnęli mniejszą sprzedaż. Swoje wyniki poprawiła marka Xiaomi, która jest doceniana przez klientów za oferowanie smartfonów o znakomitych parametrach w dobrej cenie. Sprawdź, jaki telefon tego producenta możesz kupić, mając do wydania maksymalnie 1000 zł. czytaj więcej