Archiwalne

BlackBerry BIS jeszcze tańszy w Orange

29.02.2008

Orange obniżył o 60 proc. cenę za korzystanie z usługi BlackBerry BIS, która pozwala m.in. na odbieranie e-maili w telefonie. To obecnie najkorzystniejsza oferta dla klientów biznesowych na polskim rynku.

Od 28.02.2008 cena usługi BlackBerry BIS, dostępnej w ramach oferty Orange dla Firm wynosi 19,90 zł + VAT miesięcznie za dostęp do poczty. Oznacza to obniżkę aż o 60 proc. i najbardziej atrakcyjną stawkę na rynku. Nowe ceny dotyczą nowych oraz obecnych klientów usługi, którzy o zmianie zostaną poinformowani specjalnym SMS-em.

Usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service) przeznaczona jest dla każdego, kto chce mieć stały dostęp do poczty e-mail, bez limitu przesyłania danych. Pozwala na jednoczesną obsługę do 10 kont pocztowych działających w oparciu o protokół POP3, IMAP4. Umożliwia odbieranie, wysyłanie, kasowanie wiadomości e-mail oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach m.in. Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z telefonu komórkowego lub terminala BlackBerry.

BlackBerry BIS jest dostępna dla wszystkich klientów ofert abonamentowych Orange dla Firm, które  obejmują transmisję danych GPRS. Można z niej korzystać za pośrednictwem terminali BlackBerry® firmy RIM oraz popularnych telefonów innych producentów m.in. Sony Ericsson P990i, Sony Ericsson P1 oraz Nokia serii E i Communicator.

Wraz z obniżeniem ceny BlackBerry BIS, w ofercie Orange dla Firm pojawiają się dwa nowe modele telefonów komórkowych umożliwiające korzystanie z usługi: Nokia E51 i BlackBerry 8320. Ich cena zależy od wybranej taryfy i zaczyna się już od 1 zł + VAT.

Usługa BlackBerry wykorzystuje technologię push e-mail światowego lidera firmy RIM, dzięki której odbieranie i wysłanie e-maili odbywa się równie szybko i wygodnie, jak SMS-ów.

źródło: Sieć Orange

News Jak działa Autodoładowanie w Orange?

Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie. czytaj więcej

News Rynek sklepów on-line

W sieci robimy coraz więcej zakupów i oczekujemy, że produkty zakupione przez internet będą tańsze i bardzo często tak jest. Dodatkową formą, która może obniżyć koszt zakupu produktów jest cashback - przeczytaj więcej o tej formie obniżania cen zakupów przez internet. czytaj więcej

News Kto zyskał a kto stracił na przenoszeniu numerów komórkowych w 2020 roku?

W roku 2020 operatorzy telefonii komórkowej łącznie przenieśli ponad 1,4 miliona numerów telefonicznych pomiędzy swoimi sieciami. Dwóch z wielkiej czwórki w tym procesie jest na plusie, a dwóch na minusie - jeden z nich na poważnym minusie. czytaj więcej

News W tych taryfach Orange na kartę internet się naprawdę opłaca (TOP 5)

Większość połączeń i rozmów -nawet tekstowych -realizowana jest obecnie przy pomocy internetu. Do komunikacji z bliskimi, klientami i pozostałymi rozmówcami wykorzystujemy zaawansowane smartfony i popularne aplikacje. Warto zatem zastanowić się nad tym, która oferta zagwarantuje Ci najlepsze warunki i atrakcyjne ceny pakietów internetowych. czytaj więcej