Archiwalne

Atrakcyjny roaming od GaduAIR 3w1

01.12.2009

GaduAIR 3w1 wprowadza od 1 grudnia 2009 r. usługę roamingu z atrakcyjnymi stawkami za rozmowy, m.in. - 1 zł/min z Eurostrefy do Polski. Jest to obecnie najniższa stawka za połączenia w roamingu wśród wszystkich operatorów w kategorii pre-paid.

Dotychczas w ofercie GaduAIR 3w1 można było wyróżnić niskie stawki połączeń z Polski za granicę - już od 5 gr/min, poprzez telefonię internetową VoIP. Wprowadzenie roamingu oznacza, że GaduAIR 3w1 otwiera się na wszystkie połączenia międzynarodowe, a wykonywanie połączeń z zagranicy do Polski staje się tanie i wygodne.

Wprowadzenie roamingu ostatecznie dopełnia ofertę GaduAIR 3w1, która łączy usługi telefonii komórkowej, taniej telefonii internetowej (VoIP) oraz komunikatora Gadu-Gadu, także w wersji mobilnej za darmo.

źródło: GaduAIR

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

T-Mobile Laptopy i tablety w supercenach w T‑Mobile

Wakacyjne miesiące nieubłaganie dobiegają końca, a z początkiem września – jak co roku – szkolne ławki zapełnią się na nowo. Z tej okazji w T‑Mobile rusza specjalna oferta promocyjna, w ramach której zarówno uczniowie, jak i ich rodzice mogą zaopatrzyć się w nowoczesne laptopy i tablety wraz z pakietami Internetu mobilnego w okazyjnych cenach. czytaj więcej