Archiwalne

ASTER: telefon za 1 zł i 500 darmowych minut na wakacje

07.07.2010


500 darmowych minut miesięcznie do wszystkich sieci i telefon Nokia 1661 za 1 zł – taką ofertę przygotował ASTER z okazji drugich urodzin telefonii komórkowej.

Z propozycji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy dwa lata temu podpisali umowę z operatorem. Dodatkowo, zarówno dotychczasowi, jak i nowi abonenci mogą aktywować bezpłatnie pakiet danych na komórkę (45 MB) i otrzymać 100 darmowych minut na połączenia wykonywane w okresie wakacyjnym.

Aby skorzystać z oferty i otrzymać telefon komórkowy Nokia 1661 za 1 zł oraz pakiet 500 darmowych minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych, należy zgłosić się do jednego z punktów obsługi klienta ASTER. Z preferencyjnych warunków mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę na telefonię komórkową w czerwcu lub lipcu 2008 r., a pakiet 500 minut można wykorzystać przez cały okres wakacyjny - zarówno w lipcu, jak i w sierpniu br.

ASTER przygotował także ofertę skierowaną zarówno do dotychczasowych, jak i nowych klientów ASTER. Abonenci mogą w lipcu i w sierpniu aktywować 100 darmowych minut miesięcznie na połączenia do sieci ASTER i Orange, a po zakończeniu tego okresu, z pakietu można zrezygnować, bądź też dalej z niego korzystać. Wówczas opłaty będą naliczane według standardowej stawki - 15 zł / miesięcznie.

Dodatkowo z okazji jubileuszu, wszyscy klienci ASTER mogą aktywować pakiet internetowy 45 MB, z którego będzie można korzystać bezpłatnie w okresie wakacyjnym – w lipcu i sierpniu. Po zakończeniu tego okresu, abonenci będą mogli z pakietu zrezygnować. Jeśli zdecydują się dalej z niego korzystać, opłaty będą naliczane według standardowej stawki 9 zł / miesięcznie.

Usługa telefonii komórkowej ASTER została wprowadzona w czerwcu 2008 r. i obecnie korzysta z niej ponad 55 tys. abonentów. ASTER jest pierwszym operatorem usług quadruple play w Polsce. Spółka jako pierwsza zaoferowała pakiet czterech usług: telewizji kablowej, Internetu, telefonii stacjonarnej oraz komórkowej.

źródło: Aster

Wiadomości firmowe Nowy system CRM od telefonii TeleCube

Claude ICT Poland sp. z o.o., dostawca m.in. telefonii VoIP oraz wirtualnej centrali TeleCube wprowadziła na rynek swój autorski system CRM o nazwie TeleCube CRM. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Targi innovaphone "CONNECT 2022": Ekscytujące wydarzenie na żywo w inspirującej scenerii

Sindelfingen, 17 maja 2022 - Firma innovaphone, ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych do pracy, komunikacji i współpracy zaprasza 30 czerwca 2022 roku wystawców, partnerów i klientów zainteresowanych rozwiązaniami komunikacyjnymi dla biznesu na targi "CONNECT 2022" w Hali Legend w Motorworld Böblingen (Niemcy). czytaj więcej

News Sprawdź, dlaczego telefony na abonament to optymalne rozwiązanie

W największym skrócie: zyskujemy stałe miesięczne koszty, które nie zmienią się podczas trwania umowy, oraz pewność, że usługa będzie świadczona na odpowiednio wysokim poziomie. Nie musimy się także obawiać (jak w przypadku telefonu na kartę), że w trakcie rozmowy lub korzystania z Internetu nagle zabraknie nam środków. czytaj więcej

T-Mobile W T‑Mobile piątek trwa cały weekend - Specjalne promocje na Czarny Piątek

Najbardziej wyczekiwany piątek w roku, czyli słynny Czarny Piątek, już za pasem. 24. listopada na całym świecie kolejki łowców okazji utworzą się na długo przed otwarciem sklepów. Także T‑Mobile przygotował okazjonalne promocje, w tym, m.in., specjalne ceny na smartfony Huawei i Samsung oraz laptopy ASUS. czytaj więcej