Archiwalne

ASTER: telefon komórkowy od Mikołaja

02.12.2009

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza świąteczną ofertę telefonii komórkowej. W promocyjnych cenach Abonenci mogą kupić zarówno multimedialne aparaty dedykowane dla młodych użytkowników, jak i łatwe w obsłudze telefony dla seniorów. Najtańszy aparat dostępny już za symboliczną 1 złotówkę przy abonamencie 12 zł miesięcznie.

W cenie 1 zł, Klienci ASTER mogą nabyć telefon Nokia 1661 z radiem FM oraz latarką. Aparat jest adresowany przede wszystkim do tych osób, którzy nie potrzebują zaawansowanych funkcji i wykorzystują telefon głównie do wykonywania rozmów oraz wysyłania SMS-ów. W ramach miesięcznego abonamentu XS w wysokości 12 zł, Klienci otrzymają do wykorzystania 30 minut rozmów do wszystkich sieci. Jest to w tej chwili najniższy abonament na rynku.

Dla miłośników multimediów, dobrą propozycją będzie telefon Samsung Avila S5230 z klawiaturą QWERTY i dotykowym interfejsem. W ofercie ASTER można go nabyć wraz z pakietem L zawierającym do 320 minut rozmów, za 61 zł miesięcznie.

ASTER przygotował także specjalną propozycję dla osób starszych. Obok telefonów Emporia Talk oraz Emporia Life Plus, jakie operator wprowadził do oferty w listopadzie br., seniorzy mogą zakupić telefon MyPhone 1050 Simply z czytelnym wyświetlaczem, radiem FM i dużymi przyciskami. Miesięczna opłata w wysokości 19 zł zawiera 30 minut rozmów do wszystkich sieci.

Wybierając prezent dla młodszych użytkowników telefonii komórkowej, warto zwrócić uwagę na telefon Nokia 3720 z dużym kolorowym ekranem, wytrzymałą i solidną obudową, 2Mpix aparatem fotograficznym oraz odtwarzaczem mp3 i video. Telefon jest dostępny między innymi z pakietem M zawierającym do 150 minut rozmów za 39 zł miesięcznie.

W ofercie gwiazdkowej ASTER można nabyć także telefon Nokia 2720 z wbudowanym aparatem fotograficznym. W pakiecie M zawierającym 150 minut rozmów jest on dostępny za 27 zł miesięcznie.

ASTER zaoferował Klientom telefonię komórkową w czerwcu 2008 r. Od chwili wprowadzenia usługi, skorzystało z niej już ponad 36 tysięcy Abonentów (dane z 30 września 2009 r.).

źródło: ASTER

News Jak wybrać najlepszego operatora?

Co najmniej raz na dwa lata nadchodzi moment, w którym chcemy zweryfikować, czy nasz dotychczasowy operator sieci komórkowej rzeczywiście jest najlepszym wyborem.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli masz dosyć obecnego dostawcy, na pewno nie chciałbyś przechodzić kolejnego rozczarowana.

Jakie są więc sposoby na to, żeby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i mieć pewność, że tym razem będzie to udany związek? czytaj więcej

News Jak kupić telefon sprytniej niż dotychczas?

Chcesz kupić nowy telefon przez internet, ale boisz się zamówić go w niesprawdzonym jeszcze sklepie? Szukasz sposobu na tańsze zakupy, bez konieczności rezygnowania z wymarzonego modelu smartfona? Sprawdź, jak kupować tanio i rozsądnie. czytaj więcej

News Łatwo kupuj holenderskie i niemieckie wirtualne numery telefonów

Belfabriek to holenderska firma specjalizująca się w zakresie wirtualnych numerów telefonicznych. Do tej pory połączyła ponad 6000 numerów telefonów służbowych. Obszar jej działalności obejmuje 26 państw. Od początku dla własnego kontaktu z klientem używa takich nazw numerów jak: jak 0800-CALLFACTORY, 0800-ADMINISTRACJA i 0800-FAXMACHINE. Obecnie z usług Belfabriek mogą korzystać także polskie firmy. czytaj więcej

News Jak zadbać o smartfon?

Prawie nikt nie wyobraża sobie dziś życia bez telefonu komórkowego. To urządzenie zastępuje m.in. aparat, odtwarzacz MP3, pozwala odbierać połączenia i wiadomości tekstowe. Dzięki dostępowi do Internetu można bardzo szybko znaleźć niezbędne informacje. Skoro telefon komórkowy odgrywa tak ważną rolę w naszym życiu, warto pomyśleć o jego właściwej ochronie. czytaj więcej