Archiwalne

Airtel dla rodzinnych domów dziecka

11.12.2006

Airtel Polska postanowił przekazać na Fundusz Edukacyjny Fundacji Świętego Mikołaja pieniądze, jakie firma przeznaczyłaby na zakup kartek i upominków świątecznych dla swoich kontrahentów. Airtel Polska wsparł fundację już po raz drugi.

W rodzinnych domach dziecka w całej Polsce mieszka ponad dwa tysiące dzieci.

„Dzieciaki mieszkające w takich placówkach, też chciałby się kształcić i rozwijać, jak ich rówieśnicy z pełnych rodzin. A że edukacja kosztuje, więc rodzinne domy dziecka nie zawsze udźwigną ten ciężar, bez pomocy ludzi dobrej woli. Dlatego nasza firma już po raz drugi postanowiła wesprzeć Fundację Świętego. Mikołaja” – powiedział Dominik Majewski, Prezes Zarządu Airtel Polska.

„63 procent rodziców ocenia szanse edukacyjne swoich podopiecznych jako znacząco niższe niż szanse ich rówieśników. Główne przyczyny niższych szans to opóźnienia edukacyjne (74%) i brak środków na dodatkowe zajęcia (70%). Dlatego tak bardzo liczymy na wsparcie ze strony osób prywatnych i firm. Dzięki temu możemy wiele zmienić na lepsze” – mówi Michał Rżysko, koordynator projektu z Fundacji św. Mikołaja.

Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka został stworzony w 2004 roku. Celem całej akcji jest wyrównanie szans edukacyjnych dla dzieci z rodzinnych domów dziecka. Środki Funduszu pochodzą ze zbiórki publicznej, darowizn od wielu osób i firm. W ciągu dwóch lat 375 dzieci skorzystało z Funduszu, a łączna wartość finansowa przekazanego wsparcia wyniosła 196 628 zł.

Airtel Polska postanowił też zachęcić do udziału w akcji swoich klientów i partnerów biznesowych.

„Im więcej osób włączy się w tę akcję, tym więcej dzieci będzie miało szansę na normalny, równy start w przyszłość. Dlatego namawiamy gorąco do włączenia się w akcję organizowaną przez Fundację Świętego Mikołaja” – dodaje Dominik Majewski.

W tym roku, fundacja uruchomiła także serwis sms, z którego cały dochód przeznaczony będzie na Fundusz Edukacyjny. Żeby pomóc wystarczy tylko wysłać sms pod numer: 7585, o treści pomoc (koszt 5zł/6,10 zł z VAT).

Źródło: Airtel Polska

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

News Niższe rachunki i częściowe dofinansowanie dla fotowoltaiki – Polacy inwestują w alternatywne źródła energii!

Budujesz dom lub inwestujesz w nowoczesne sprzęty oraz rozwiązania technologiczne, a jednocześnie wciąż brakuje Ci pomysłu, w jaki sposób zmniejszyć rachunki za prąd? Pomyśl nad skorzystaniem z dofinansowania fotowoltaiki, dzięki któremu możesz zmniejszyć rachunki za energię lub całkowicie je wyeliminować. Na czym polega zwrot z dotacji mój prąd? czytaj więcej

Wiadomości firmowe Huawei: podsumowanie aktywności firmy w 2018 i plany na 2019 rok

– Kończymy rok 2018 z bardzo dobrymi wynikami. Był to, mówiąc najprościej, rok pełen wrażeń. Nigdy nie przestaliśmy jednak iść naprzód, w związku z czym oczekuje się, że w 2018 r. przychody ze sprzedaży osiągną 108,5 miliarda dolarów amerykańskich, co oznacza wzrost o 21% w stosunku do roku poprzedniego. czytaj więcej

F-Secure F-Secure pomoże zabezpieczyć inteligentne domy we współpracy z producentami routerów i operatorami

F-Secure wprowadza rozwiązanie zabezpieczające urządzenia, które łączą się z internetem w formie oprogramowania dla operatorów i producentów routerów. czytaj więcej