Archiwalne

2500 punktów na start w programie Profit sieci Orange

26.01.2008

Teraz wraz z KARTĄ kredytową Visa Orange mBank, Klienci otrzymają 2500 punktów w programie Profit.
Do tej pory Klienci dostawali 250 punktów startowych. Specjalna promocja mBanku i Orange zwiększa tę kwotę dziesięciokrotnie. W sumie, dzięki trwającej promocji, Klient może otrzymać 3000 pkt. - 2500 na start i po 250 pkt. za każdy kolejny rok jej użytkowania (karta wydawana jest na 3 lata).

Powitalne punkty zostaną dopisane do konta programu do 15-go dnia każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym Uczestnik zamówił KARTĘ Visa Orange mBank.

Punkty promocyjne zostaną przyznane Uczestnikom, którzy są Klientami sieci Orange i posiadają aktywne konto w programie Profit. Zdobyte punkty można wymieniać na dodatkowe minuty, doładowanie konta oraz korzystanie z Internetu.

Poza promocją, w ramach stałej oferty, za samo posiadanie karty Klient otrzymuje 750 pkt. (po 250 pkt. za każdy rok użytkowania karty, karta wydawana jest na 3 lata). Dodatkowo każde 10 zł wydane przy użyciu KARTY Visa Orange mBank premiowane jest 1 punktem Profit.

Do tej pory z KARTY Visa Orange mBank skorzystało już blisko 30 tys. osób.

Visa Orange mBank jest pierwszą na naszym rynku kartą, którą można zdobyć przy minimum formalności, dzięki procesowi oceny kredytowej dokonywanemu na podstawie wysokości rachunków w sieci Orange i regularnym ich opłacaniu. Bank nie weryfikuje zdolności kredytowej - jedynym kryterium jest relacja z operatorem.

O KARTĘ kredytową Visa Orange mBank mogą ubiegać się abonenci Orange, którzy od minimum 6 miesięcy korzystają z oferty abonamentowej (dla Klientów indywidualnych) oraz MIX. Wniosek można składać drogą internetową na stronach mBanku, telefonicznie - dzwoniąc na mLinię 0801 300 800 oraz w mKioskach lub Centrach Finansowych mBanku.

źródło: mBank

News Darmowe GB w Play na Kartę

Play kieruje kolejną, atrakcyjną ofertę do nowych klientów prepaid. Można zyskać, aż 100 dodatkowych, darmowych GB do wykorzystania w dowolnym celu. czytaj więcej

Case Study Wymiana trzech central analogowych na jedną centralę IP PBX

3 lokalizacje klienta i w każdej z nich analogowa centrala telefoniczna. Do każdej centrali doprowadzonych po kilka telefonicznych linii analogowych z których korzystało od 50-ciu do 60-ciu użytkowników. Ciągle zajęte linie telefoniczne, brak możliwości dodzwonienia się i brak komunikacji pomiędzy lokalizacjami. Codzienna męczarnia z telefonami dla wszystkich. Taki zastaliśmy obraz telekomunikacji w trzech budynkach klienta. Jak to rozwiązaliśmy? czytaj więcej

T-Mobile Gotowi na powrót do szkoły w dobrym stylu: smartfony i tablety w najlepszych cenach w T‑Mobile

Jak co roku, po leniwych wakacjach, przychodzi gorący okres w życiu każdej rodziny - czas na skompletowanie pomocy naukowych oraz często decyzja o zakupie pierwszego komputera lub tabletu. Wybór jest ogromny, ale na szczęście z odsieczą przychodzi T‑Mobile, który wprowadza właśnie do swojej oferty laptopy i tablety w zestawach z Internetem w najlepszej sieci. czytaj więcej