Archiwalne

+ Zrób to sam: Zaprojektuj swój syntezator z Leaf Audio

09.02.2015

T-Mobile zaprasza 27 lutego 2015 na kolejną polską odsłonę Electronic Beats Festival. Zapisz się na warsztaty Leaf Audio i złóż własny mini-syntezator. Trwa konkurs dla DJ-ów – zapraszamy na scenę Electronic Beats. Tworzysz muzykę? Może czas na zbudowanie własnego syntezatora?

Możliwości współczesnych instrumentów oraz oprogramowania muzycznego są niemal nieograniczone, a paleta brzmień prawie nieskończona. Żeby jednak mieć pewność, że twoja muzyka będzie miała w stu procentach oryginalne, niepowtarzalne brzmienie, najlepiej zbudować swój własny instrument.
Tych, którym nie wystarczy używanie sprzętu, ale chcą wiedzieć, co jest w środku i jak to działa. Tych, którzy poszukują w muzyce nowości i świeżości. Tych, których fascynuje elektronika i tych, którzy wyznają ideologię Zrób To Sam.

Zapraszamy na warsztaty Leaf Audio!
Z okazji wizyty Electronic Beats w Warszawie, w piątkowe przedpołudnie, 27 lutego, odbędą się warsztaty Leaf Audio, na których każdy uczestnik będzie mógł pod okiem fachowców zbudować swój własny mini-syntezator, zaprojektowany specjalnie dla Electronic Beats. Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji pod adresem: http://leaf-audio.com/en/audio_workshops/dates

Warsztaty są płatne – w cenie 60 euro zawiera się również sprzęt niezbędny do stworzenia waszego syntezatora.

Więcej informacji o Leaf Audio znajdziecie w materiale Electronic Beats Slices: https://www.youtube.com/watch?v=AgWa_grgrSM

Ponadto przypominamy, że wciąż jeszcze można zgłaszać się do konkursu dla DJ-ów, którzy chcą wystąpić na festiwalu Electronic Beats w Warszawie. Wystarczy zgłoszenie wraz z linkiem do muzyki na adres e-mail: electronicbeats@t-mobile-music.pl . Przesłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (do wglądu w portalu T-Mobile Music: http://www.t-mobile-music.pl/newsy/wydarzenia/zagraj-na-electronic-beats-festival-konkurs-dla-dj-ow,18099.html). W konkursie biorą udział wyłącznie autorskie miksy lub produkcje własne, zamieszczone w którymś z wybranych portali: Soundcloud, Mixcloud, Bandcamp, YouTube. Do konkursu można zgłosić tylko jeden, wybrany miks, opublikowany w ww. serwisach nie wcześniej niż 1 stycznia 2014 roku. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego, do północy. Wasze propozycje oceniać będą jurorzy z Electronic Beats i T-Mobile Music. Wykonawca, którego propozycja najbardziej im się spodoba, zostanie zaproszony do wystąpienia w ramach kolejnego Electronic Beats Festival, który odbędzie się 27 lutego.

Bilety na warszawski festiwal - na którym wystąpią m.in. Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble i Adi Ulmansky - można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony: http://www.electronicbeats.net/, a także w sieci http://www.ebilet.pl/ oraz w kasie klubu Palladium i salonach Empik, Saturn i Media Markt.

Karnet na oba koncerty (Palladium i Basen): 70 złotych.
Bilet do Palladium: 50 złotych.
Bilet do Basenu: 30 złotych.
Dla klientów T-Mobile dostępna jest specjalna zniżka – więcej informacji na stronie: http://www.t-mobile-music.pl/electronicbeats.html.

Warszawska edycja festiwalu Electronic Beats będzie pierwszą z wiosennego cyklu imprez organizowanych przez Deutsche Telekom w wielu krajach Europy. Zapraszamy również na Electronic Beats do Bratysławy (6 marca, Refinery Gallery), Pragi (13 marca, Archa Theatre) i Kolonii (29 maja, E-Werk).

Kolejnych informacji na temat festiwalu szukajcie na bieżąco na http://www.t-mobile-music.pl/ - w portalu o dobrej muzyce. Patronat medialny nad festiwalem sprawują: Trójka – Program Trzeci Polskiego Radia, Mówią na Mieście oraz Interia.

Organizowany przez T-Mobile festiwal Electronic Beats to część́ programu muzycznego obejmującego całą Europę. Logo Electronic Beats firmuje najwyższej jakości koncerty, anglojęzyczny magazyn oraz portal internetowy, radio, płyty audio i DVD, wystawy i szereg innych aktywności poświęconych kulturze związanej z muzyką elektroniczną.

źródło: T-Mobile

News Ile kosztuje dobre etui na telefon?

Etui na telefon to gadżet, który ma przede wszystkim chronić sprzęt przed uszkodzeniem w razie upadku. Kwestie bezpieczeństwa są najważniejsze, ale nie można zapominać o walorach estetycznych obudowy. Tutaj tak naprawdę każdy może się wykazać swoimi artystycznymi zapędami. Istnieje bowiem możliwość stworzenia etui według swojego własnego pomysłu. czytaj więcej

News Telekonferencje – ten sposób komunikacji zostanie z nami na dłużej!

Żyjemy w czasach telekonferencji. I chociaż wszyscy liczymy na to, że tzw. „odmrożenie gospodarki” nastąpi jak najszybciej i z niecierpliwością czekamy, kiedy wreszcie będzie można umówić się na spotkanie „w realu”, wiemy, że pandemia zmieniła nasz świat już bezpowrotnie. Niektóre rozwiązania, a tele- i wideokonferencje na pewno, zostaną z nami już na zawsze. Bo okazało się, że choć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem nic nie jest w stanie zastąpić, to jednak dzięki telekonferencjom i spotkaniom online, możemy oszczędzać czas i pieniądze oraz efektywniej pracować zdalnie. Dlatego warto inwestować w rozwiązania, które wspierają ten rodzaj komunikacji, aby zapewnić pracownikom jak najwyższy komfort pracy. Dzięki rozwiązaniom tele- i wideokonferencyjnym od Grandstream problemy techniczne nigdy nie staną na przeszkodzie wysokiej skuteczności! czytaj więcej

News Ile kosztuje kilowatogodzina prądu w Polsce? Ceny energii w Polsce 2021

Energia elektryczna to luksus, do którego przywykliśmy. Choć obecnie każde mieszkanie posiada prąd, rachunki Twoje i Twoich znajomych mogą się znacząco różnić. Ile kosztuje kilowatogodzina prądu? Przedstawiamy ceny prądu w Polsce 2021. czytaj więcej

News Jak samodzielnie wydrukować dyplomy w domu?

Dyplomy, certyfikaty i różnego rodzaju świadectwa to dokumenty, które wyrażają uznanie osobie, której je wręczamy. Choć głównie kojarzą się ze szkołą, są przyznawane nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Potwierdzają ukończone kursy i zdobyte nowe umiejętności. Czasami przekazuje się je w formie podziękowań i docenienia. Popularne stały się także dyplomy wręczane bliskim jako prezent, na przykład na Dzień Babci i Dziadka lub z okazji jubileuszu małżeństwa. Skoro są wręczane na wyjątkowe okazje, powinny zostać starannie zaprojektowane i wydrukowane na specjalnym papierze. Czy można to zrobić w zaciszu własnego domu? czytaj więcej