Archiwalne

* Multimedia Polska otwiera Biura Obsługi Klienta w Pucku

15.06.2015

HEJ HO! Cała naprzód! Zaczynamy Wielką podróż przez morze kanałów Multimedia – pod takim hasłem 12 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie Biura Obsługi Klienta Multimedia Polska w Pucku. Nowy BOK znajduje się w dogodnej lokalizacji w pobliżu Rynku Głównego na ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1. Z okazji otwarcia BOK, Multimedia Polska przygotowały niezapomniane atrakcje dla mieszkańców Pucka.

W ramach akcji promującej nowy BOK, na Rynku Głównym w Pucku została przygotowana słoneczna plaża, na której nie zabrakło wakacyjnych elementów tj. palmy, leżaków, sprzętu wodnego, kół ratunkowych, a także upominków dla plażowiczów. Każdy chętny mógł w tej scenerii wykonać zdjęcie, które przedstawiciele Multimedia Polska wywoływali na miejscu. Na plaży można było również zmierzyć swój refleks, dzięki specjalnie przeznaczonemu do tego refleksomierzowi.

Dodatkowo, po ulicach Pucka poruszał się patrol mobilny, w którym przedstawiciele operatora w strojach marynarskich zapraszali mieszkańców do odwiedzenia Biura Obsługi Klienta i wyruszenia w Multimedialny Rejs.

Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się odwiedzić nowy BOK Multimedia Polska, operator przygotował specjalne promocje.

źródło: Multimedia Polska

News Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą Multimedia Polska

Klienci spółki odzyskają abonament za dwa miesiące, dostaną 50 minut albo 5 GB internetu.
Operator uniknął kary finansowej, ponieważ wyeliminuje skutki swoich praktyk. czytaj więcej

News Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą Multimedia Polska

Klienci spółki odzyskają abonament za dwa miesiące, dostaną 50 minut albo 5 GB internetu.
Operator uniknął kary finansowej, ponieważ wyeliminuje skutki swoich praktyk. czytaj więcej

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Dropshipping – na czym polega?

Czy masz świetny pomysł na sklep internetowy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dropshipping może być właśnie tym rozwiązaniem! Jest to idealne rozwiązanie, jeśli twoja firma jest mała lub średnia, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze na początkowych kosztach rozpoczęcia działalności. Czym jest dropshipping i jakie są o nim opinie? czytaj więcej

News Umówione spotkanie w salonach sprzedaży UPC poprzez Booksy

Chyba nikt nie lubi marnować czasu, prawda? UPC dba o klienta i już teraz można umówić się na spotkanie w terminie i czasie który Ci tylko pasuje, poprzez największą platformę rezerwacyjną dostępną w aplikacji mobilnej jak i na stronie internetowej Booksy. Dodatkowo, na początek w Warszawie, poprzez aplikację Booksy będzie można również umówić spotkanie z mobilnym doradcą UPC w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. czytaj więcej

News Aplikacja InPost Mobile, przewodnik

Paczkomaty InPost to nowoczesne rozwiązanie w branży logistycznej, pozwalające na odbieranie i nadawanie przesyłek. InPost jest teraz w fazie intensywnej ekspansji, o czym świadczy imponująca liczba maszyn dostępnych w całej Polsce: 7000 Paczkomatów zlokalizowanych w dogodnych lokalizacjach, takich jak galerie handlowe czy stacje benzynowe jest najlepsza miarą popularności usługi. Szczególnie teraz, kiedy znacząco wzrosła sprzedaż w sklepach internetowych. czytaj więcej