Archiwalne

- Nowoczesne akcesoria do telefonów

04.01.2013

Dzisiaj telefon komórkowy służy nie tylko do dzwonienia, ale również do wielu innych czynności. Potrafi zastąpić w obecnej chwili komputer i wiele innych urządzeń, z których do tej pory korzystaliśmy. W czym akcesoria do telefonów mogą nam mogą pomóc?

Dzisiaj telefon komórkowy służy nie tylko do dzwonienia, ale również do wielu innych czynności. Potrafi zastąpić w obecnej chwili komputer i wiele innych urządzeń, z których do tej pory korzystaliśmy. W czym akcesoria do telefonów mogą nam mogą pomóc? Przede wszystkim chronią nasz telefon przed różnymi uszkodzeniami. Popularne są obudowy - od klasycznych do nowoczesnych, kolorowe, skórzane, gumowe.

Jeśli ma się drogocenny telefon, taki jak iPhone, warto kupić też futerał iPhone, pokrowiec iPhone, folię na wyświetlacz. Każdy nowoczesny telefon, w szczególności smartfon, ma w wyposażeniu gadżety, które mają też za zadanie urozmaicić jego funkcje.

Najbardziej funkcjonalnym telefonem pod tym względem jest iPhone, do którego wciąż wymyślane są coraz to ciekawsze akcesoria. Jednym z nich jest na przykład giętki statyw "GorillaMobile" do iPhone'a 4 składający się z trzech ramion, których układ względem siebie da się dowolnie zmienić. Telefon wkłada się w statyw przy pomocy m.in. specjalnego etui, które trzyma iPhone'a w jednej pozycji i można dzięki temu robić fantastyczne zdjęcia.

Dla iPhone'a 4 powstał też na przykład futerał HipstaCase, który zmienia wygląd telefonu, tak by imitował stary aparat fotograficzny. Są też na rynku akcesoria ułatwiające życie osobom które grają na iPhone’ach. Jednym z nich jest CTA Game Controller Grip - obudowa przeznaczona dla smartfonów iPhone albo kierownica do iPhona, dzięki której można się poczuć, jak kierowca rajdowy. Jest też coś dla tych, którzy nie mogą oderwać się od telewizora.

Przystawka Tizi Live to gadżet, dzięki któremu można oglądać programy telewizyjne na ekranach smartfonów i tabletów. Urządzenie odbiera i dekoduje sygnał DVB-T/DT, a dalej za pomocą Wi-Fi przesyła go do iPada lub iPhona. Firma Apple planuje też podobno umożliwić kierowcom sterowanie gadżetami w samochodzie. Ma powstać specjalny bezprzewodowy pilot, który wyposażony zostanie w panel dotykowy. Pilot będzie centrum dowodzenia samochodowego systemu rozrywki. Kierowcy bez odrywania rąk z kierownicy będą mogli obsługiwać swojego iPhona i inne gadżety Apple.

Cóż, być może niebawem telefon zastąpi nam wszystkie sprzęty?

źródło: alleshop.pl

News Marcin Kubit wzmacnia Grupę 3S w Warszawie

Marcin Kubit dołączył do Grupy 3S jako dyrektor oddziału w Warszawie. Ten doświadczony menedżer (wcześniej m.in. dyrektor zarządzający SM&C, prezes Mediatel S.A., wiceprezes GTS Energis) zajmie się rozwojem struktur firmy w stolicy i relacjami z kluczowymi Klientami. czytaj więcej