Prywatność w sieci - jak o nią dbać? Prywatność w sieci - jak o nią dbać?

Prywatność w sieci - jak o nią dbać?

Wraz z rozwojem internetu, zagadnienie prywatności w sieci staje się coraz bardziej gorącym tematem. Dlaczego powinniśmy dbać o prywatność i czy da się zachować ją korzystając regularnie z sieci?
Co można zaprogramować w Python? Co można zaprogramować w Python?

Co można zaprogramować w Python?

Naukę programowania warto rozpocząć od języka Python. Swoją składnią przypomina on język angielski i już napisanie jednej długiej linijki kodu pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu. Python jest językiem skryptowym i do jego pisania wystarczy zwykły notatnik. To właśnie ze względu na jego prostotę jest najczęściej wybierany na początku przygody z kodowaniem. Co można zaprogramować w Python?
Bankowość internetowa dla małych i średnich przedsiębiorstw Bankowość internetowa dla małych i średnich przedsiębiorstw

Bankowość internetowa dla małych i średnich przedsiębiorstw

Rozwój technologii informatycznych jest widoczny praktycznie w każdej dziedzinie gospodarki. Ma to szczególne znaczenie z punktu widzenia klienta i całego biznesu. Znaczenia nabierają oprogramowania księgowe, ponieważ każda firma powinna odpowiednio gospodarować swoimi finansami. Dotyczy to zarówno małych, średnich i dużych przedsiębiorstw (eng. SME - Small and medium-sized enterprises).
Rodo - dlaczego wprowadzono i z jakim skutkiem? Rodo - dlaczego wprowadzono i z jakim skutkiem?

Rodo - dlaczego wprowadzono i z jakim skutkiem?

Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, znane także jako RODO jest nowelizacją ustawy o Ochronie Danych Osobowych osób fizycznych, tak, by prawo lepiej chroniło prywatność obywateli kraju i dawało im więcej swobody i możliwości. Jednocześnie, nowelizacja tej ustawy poprzez wprowadzenie rozporządzenia zapewnia ujednolicenie przepisów, jakie obowiązują w całej Unii Europejskiej.
Terminal Płatniczy Terminal Płatniczy

Terminal Płatniczy

Płatność elektroniczna w ostatnich kilku latach zyskała sporą popularność. Można odnieść wrażenie, że powoli wypiera ona transakcje gotówkowe. Metoda ta przychylność konsumentów zyskała dzięki charakteryzującym ją cechom takim jak między innymi: oszczędność czasu, wygoda, czy też bezpieczeństwo. Niewątpliwy wpływ na rozwój płatności bezgotówkowych są dodatkowe opłaty, które pobierane są podczas wypłacania pieniędzy z bankomatów "obcych" banków.
Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki? Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki?

Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki?

Kiedy podpisujemy umowę na dostarczenie internetu, spodziewamy się, że będzie miał taką prędkość, jaka jest zaznaczona w umowie. Niestety rzadko się tak dzieje, chyba że mamy internet światłowodowy. Aby sprawdzić, jaki mamy internet w rzeczywistości, wystarczy przeprowadzić test szybkości internetu.
Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać? Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bez internetu trudno jest żyć w obecnych czasach. Obecności w sieci właściwie się już nie zauważa – nasze smartfony są połączone z internetem 24 h na dobę. Czy to źle? Co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie w sieci?
Telewizor HDR. Jak wybrać? Telewizor HDR. Jak wybrać?

Telewizor HDR. Jak wybrać?

Jedną z powszechnie dostępnych kategorii telewizorów jest grupa sprzętów z technologią HDR. Czym odznacza się ten rodzaj urządzeń? Jak wygląda w praktyce ich użytkowanie? Jakimi kryteriami należy kierować się, wybierając odpowiedni model tego typu telewizora? Poczytaj nasz poradnik. Więcej poniżej.
Co daje test szybkości internetu? Co daje test szybkości internetu?

Co daje test szybkości internetu?

Prędkość internetu jest zmienna. Czasem, kiedy drastycznie spada, może się to okazać niezwykle uciążliwe. Przyczyn tego może być wiele, a pierwsze, co można zrobić, by zacząć ich szukać, to przeprowadzenie testu szybkości internetu. Jest on darmowy i dostępny na kilku stronach.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.
Eventy 30.08.2018

Poznań, 12 września, 2018r. - Skuteczne pozyskiwanie Klientów i zarządzanie procesami sprzedażowymi

Proces sprzedaży jest newralgicznym elementem w każdej firmie, dlatego zarządzanie nim jest niezmiernie ważne, a często kluczowe w firmie. Pozyskuj nowych klientów i dosprzedawaj do do już pozyskanych, aby zwiększyć rentowność swojej działalności. Sprawdź, jakich narzędzi możesz do tego użyć. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Łódź, 21 września, 2018r. - Jak efektywnie zarządzać całym procesem obsługi Klienta i każdy kontakt przekuć w sprzedaż?

Proces sprzedaży jest zawsze bardziej efektywny, jeśli wszystkie kontakty zostaną prawidłowo obsłużone i zostaną zamienione w kontrakty. Kontaktem może być każda informacja pozyskana przez dowolny kanał komunikacji. Łącz kontakty ze wszystkich kanałów komunikacji w jednym systemie i zarządzaj nimi aby przekuwać je w korzystne dla Twojej firmy kontrakty. Dowiedz się jak to zrobić. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Warszawa, 25 września, 2018r. - Trendy w telekomunikacji. Wirtualna centrala - fakty i mity

Rozwiązania telekomunikacyjne muszą wspierać firmy w ich codziennej działalności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom każda firma może zdobyć przewagę na rynku na którym działa. Dowiedz się jak zastosować nowoczesne technologie telekomunikacyjne, aby Twoja firma była lepiej postrzegana na rynku i powiększyła w nim swój udział. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Warszawa, 14 września, 2018r. - Poznaj nowoczesny system do obsługi Klienta - zwiększ swoją szanse na sprzedaż

Pozyskiwanie klientów jest procesem ciągłym, ale gdy klienci od Ciebie odchodzą, możesz nie zdążyć pozyskać nowych, aby zachować dotychczasową rentowność. Dowiedz się jak obsługiwać klientów aby ich nie tracić i jednocześnie skutecznie pozyskiwać nowych. czytaj więcej
Eventy 29.08.2018

Warszawa, 7 września, 2018r. - Jak zdobyć przewagę na rynku usług energetycznych wykorzystując nowoczesne kanały komunikacji?

Rynek energii rozwija się coraz dynamiczniej, a konkurencyjność na nim jest już łatwo zauważalna, dlatego firmy w nim uczestniczące powinny szukać możliwości zdobycia dodatkowych przewag, aby wykorzystać je w powiększaniu swojego biznesu. Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystać nowoczesną technologię aby to osiągnąć. czytaj więcej
Eventy 28.08.2018

Warszawa, 6 września, 2018r. - Zwiększ efektywność sprzedaży dzięki wielokanałowej komunikacji w Twoim systemie CRM

Efektywna sprzedaż to motor napędowy każdej firmy, dlatego ciągłe udoskonalanie mechanizmów w tym zakresie powinno być priorytetem każdej firmy. Dowiedz się jak to zrobić z wykorzystaniem komunikacji wielokanałowej. czytaj więcej
Eventy 27.08.2018

Warszawa, 5 września 2018r. - Jak poprawić sprzedaż polis i efektywnie zarządzać agentami?

Sprzedaż polis poprzez wielokanałowe systemy komunikacji oraz zarządzanie tym procesem, a także zarządzanie kadrą agentów w powiązaniu z systemami działającymi wg idei multichannel to temat Śniadania w Chmurze które odbędzie się w dniu 5 września 2018r. czytaj więcej