Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki? Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki?

Test szybkości internetu – jak go zrobić i zinterpretować wyniki?

Kiedy podpisujemy umowę na dostarczenie internetu, spodziewamy się, że będzie miał taką prędkość, jaka jest zaznaczona w umowie. Niestety rzadko się tak dzieje, chyba że mamy internet światłowodowy. Aby sprawdzić, jaki mamy internet w rzeczywistości, wystarczy przeprowadzić test szybkości internetu.
Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać? Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bez internetu trudno jest żyć w obecnych czasach. Obecności w sieci właściwie się już nie zauważa – nasze smartfony są połączone z internetem 24 h na dobę. Czy to źle? Co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie w sieci?
Telewizor HDR. Jak wybrać? Telewizor HDR. Jak wybrać?

Telewizor HDR. Jak wybrać?

Jedną z powszechnie dostępnych kategorii telewizorów jest grupa sprzętów z technologią HDR. Czym odznacza się ten rodzaj urządzeń? Jak wygląda w praktyce ich użytkowanie? Jakimi kryteriami należy kierować się, wybierając odpowiedni model tego typu telewizora? Poczytaj nasz poradnik. Więcej poniżej.
Co daje test szybkości internetu? Co daje test szybkości internetu?

Co daje test szybkości internetu?

Prędkość internetu jest zmienna. Czasem, kiedy drastycznie spada, może się to okazać niezwykle uciążliwe. Przyczyn tego może być wiele, a pierwsze, co można zrobić, by zacząć ich szukać, to przeprowadzenie testu szybkości internetu. Jest on darmowy i dostępny na kilku stronach.
Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia

Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia

Nowoczesne telewizory plazmowe sprawiają, że możemy we własnym salonie poczuć się niemalże tak jak w kinie. Tego typu sprzęt posiada wiele zalet przez które tak wiele ludzi chce go kupić. Niemniej jednak tak jak każde inne urządzenie elektroniczne posiada także wiele wad. Zastanawiasz się nad zakupem telewizora plazmowego? W takim razie koniecznie przeczytaj poniższy artykuł, który z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji.
Czy warto kupić telewizor powystawowy? Czy warto kupić telewizor powystawowy?

Czy warto kupić telewizor powystawowy?

Technologia nieustannie się rozwija i sprzęt elektroniczny, który był nowością kilka lat temu i kosztował kilka tysięcy złotych, jest przestarzały, a jego wartość na rynku wtórnym spadła kilkukrotnie. Jak zatem nadążyć za zmieniającymi się technologiami, a jednocześnie pozostać oszczędnym? Mamy na to kilka rozwiązań.
Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy? Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Z roku na rok telefony komórkowe stają się coraz bardziej zaawansowane. To już nie proste urządzenia do dzwonienia, ale skomplikowane maszyny wielofunkcyjne. Na co warto zwracać uwagę podczas zakupu smartfona?
Serwery VPS – zalety wykorzystania Serwery VPS – zalety wykorzystania

Serwery VPS – zalety wykorzystania

Elastyczność, wydajność, niezawodność oraz stabilność to najbardziej pożądane cechy dobrych serwerów, które zapewniają bezproblemowy, stały dostęp do Twojej strony internetowej. Gwarantem ich wszystkich okazuje się z pewnością wybór serwerów VPS.
Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie? Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Coraz głośniej o rozmaitych oszustwach wirtualnych. Z roku na rok drastycznie zwiększa się liczba użytkowników sieci, którzy padli ofiarami hackerów. Wykradanie cennych danych to dziś w Internecie chleb powszedni, dlatego też niesamowicie ważne okazuje się zastosowanie wszelkich możliwych form ochrony na wypadek nieuczciwych internautów, którzy czyhają na nieostrożnych i niezabezpieczonych. Z pewnością pytanie nasuwające się nie jednemu czytającemu brzmi- tylko jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci? Jedną z bardzo skutecznych form jest szyfrowanie SSL. Więcej o tym w dalszych częściach.
SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści? SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

Wysyłanie wiadomości marketingowych w formie SMS-ów to świetny sposób na skuteczną i przemyślaną komunikację z klientem. Aby jednak wysyłane masowo SMS-y były efektywne oraz właściwie spełniły pokładane w nich nadzieje, wiadomości powinny być prawidłowo przygotowane oraz opracowane. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę korzystając z takich narzędzi, jak SMS API w Apifonica.com?
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.
Eventy 30.08.2018

Poznań, 12 września, 2018r. - Skuteczne pozyskiwanie Klientów i zarządzanie procesami sprzedażowymi

Proces sprzedaży jest newralgicznym elementem w każdej firmie, dlatego zarządzanie nim jest niezmiernie ważne, a często kluczowe w firmie. Pozyskuj nowych klientów i dosprzedawaj do do już pozyskanych, aby zwiększyć rentowność swojej działalności. Sprawdź, jakich narzędzi możesz do tego użyć. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Łódź, 21 września, 2018r. - Jak efektywnie zarządzać całym procesem obsługi Klienta i każdy kontakt przekuć w sprzedaż?

Proces sprzedaży jest zawsze bardziej efektywny, jeśli wszystkie kontakty zostaną prawidłowo obsłużone i zostaną zamienione w kontrakty. Kontaktem może być każda informacja pozyskana przez dowolny kanał komunikacji. Łącz kontakty ze wszystkich kanałów komunikacji w jednym systemie i zarządzaj nimi aby przekuwać je w korzystne dla Twojej firmy kontrakty. Dowiedz się jak to zrobić. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Warszawa, 25 września, 2018r. - Trendy w telekomunikacji. Wirtualna centrala - fakty i mity

Rozwiązania telekomunikacyjne muszą wspierać firmy w ich codziennej działalności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom każda firma może zdobyć przewagę na rynku na którym działa. Dowiedz się jak zastosować nowoczesne technologie telekomunikacyjne, aby Twoja firma była lepiej postrzegana na rynku i powiększyła w nim swój udział. czytaj więcej
Eventy 30.08.2018

Warszawa, 14 września, 2018r. - Poznaj nowoczesny system do obsługi Klienta - zwiększ swoją szanse na sprzedaż

Pozyskiwanie klientów jest procesem ciągłym, ale gdy klienci od Ciebie odchodzą, możesz nie zdążyć pozyskać nowych, aby zachować dotychczasową rentowność. Dowiedz się jak obsługiwać klientów aby ich nie tracić i jednocześnie skutecznie pozyskiwać nowych. czytaj więcej
Eventy 29.08.2018

Warszawa, 7 września, 2018r. - Jak zdobyć przewagę na rynku usług energetycznych wykorzystując nowoczesne kanały komunikacji?

Rynek energii rozwija się coraz dynamiczniej, a konkurencyjność na nim jest już łatwo zauważalna, dlatego firmy w nim uczestniczące powinny szukać możliwości zdobycia dodatkowych przewag, aby wykorzystać je w powiększaniu swojego biznesu. Przyjdź i dowiedz się jak wykorzystać nowoczesną technologię aby to osiągnąć. czytaj więcej
Eventy 28.08.2018

Warszawa, 6 września, 2018r. - Zwiększ efektywność sprzedaży dzięki wielokanałowej komunikacji w Twoim systemie CRM

Efektywna sprzedaż to motor napędowy każdej firmy, dlatego ciągłe udoskonalanie mechanizmów w tym zakresie powinno być priorytetem każdej firmy. Dowiedz się jak to zrobić z wykorzystaniem komunikacji wielokanałowej. czytaj więcej
Eventy 27.08.2018

Warszawa, 5 września 2018r. - Jak poprawić sprzedaż polis i efektywnie zarządzać agentami?

Sprzedaż polis poprzez wielokanałowe systemy komunikacji oraz zarządzanie tym procesem, a także zarządzanie kadrą agentów w powiązaniu z systemami działającymi wg idei multichannel to temat Śniadania w Chmurze które odbędzie się w dniu 5 września 2018r. czytaj więcej