lajt mobile
Telefonia: GSM/Satelitarna

lajt mobile

Tworzymy sieć komórkową na prostych zasadach. W lajt mobile na pierwszym miejscu jest klient. U nas każdy jest traktowany tak indywidualnie, jak tylko się da.
Sama nazwa wskazuje na to, że nasza sieć jest #na_lajcie. Głównym celem marki lajt mobile jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby nasz Klient nie musiał się o nic martwić. Chcemy, aby był zadowolony ze współpracy z nami w każdym zakresie.
czytaj więcej

Marka lajt mobile to w 100% polska sieć komórkowa tworzona na prostych zasadach. W lajt mobile na pierwszym miejscu jest Klient. U nas każdy jest traktowany tak indywidualnie, jak tylko się da.

Sama nazwa wskazuje na to, że nasza sieć jest #na_lajcie. Głównym celem marki lajt mobile jest automatyzacja wszystkich procesów w taki sposób, żeby nasz Klient nie musiał się o nic martwić. Chcemy, aby był zadowolony ze współpracy z nami w każdym zakresie

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najtańszy abonament, ponieważ nie opłacamy celebrytów, ani znanych osób za promowanie naszej sieci. Nasza oferta cenowa na najtańszy abonament broni się sama! Dodatkowo nie utrzymujemy zbędnych punktów stacjonarnych, więc wszystko załatwisz online! Najtańszy abonament lajt mobile to także niezawodny zasięg dostępny w całej Polsce. 

 

www: https://lajtmobile.pl/

facebook: https://www.facebook.com/lajtmobile/

Instagram: https://www.instagram.com/lajt_mobile/

YouTube: https://www.youtube.com/lajtmobile

Dane firmy
lajt mobile
NIP: 5441014413
Regon: 006229011
Aleja Krakowska 22A
02-284 Warszawa

Zobacz artykuł o lajt mobile