Rebtel
Telekomunikacja

Rebtel

Rebtel to szwedzka firma technologiczna rozwijająca globalne produkty i usługi w ramach międzynarodowych połączeń i usług finansowych.
czytaj więcej

Nasza aplikacja do rozmów telefonicznych, stworzona dla ludzi z całego świata, jest dostępna w dowolnym miejscu na Ziemi. Rebtel SIM to nasz kolejny krok do wyzwolenia połączeń, który oferuje użytkownikowi pełne rozwiązanie telekomunikacyjne.

 

W Rebtel SIM połączyliśmy najlepsze lokalne usługi, oferując rozmowy, SMS-y i internet, z tanimi międzynarodowymi pakietami do użytku w podróży lub podczas rozmów zagranicznych. Lubimy się wyróżniać, a przy tym być szczerzy w tym co robimy - działamy tylko na jasnych zasadach i mamy konkurencyjne oferty. Zero kruczków, zero ściemy. Wszystko kawa na ławę!

 

W Polsce Rebtel korzysta z sieci Polkomtel. Poza granicami kraju używamy wielu operatorów na całym świecie, aby zapewnić najlepszą możliwą usługę połączeń międzynarodowych.

 

Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, gdzie 90-osobowy zespół składający się z ponad 40 narodowości pracuje nad niekonwencjonalnymi i wolnymi od ograniczeń ofertami.

Obsługa klienta

Tel. komórkowy: +48 786 090 000
www: www.rebtel.pl
Dane firmy
Rebtel Poland sp. z o.o.
NIP: 5252624352
Regon: 362077232
ul. Grzybowska 2 lok. 29
00-131 Warszawa

Zobacz artykuł o Rebtel