AutoMapa
Telekomunikacja

AutoMapa

System wizualnej i głosowej nawigacji GPS dla kierowców i turystów oferowany na rynku Polskim od początku 2003 roku. Stał się najpopularniejszym systemem nawigacji w Polsce ustalając standard nawigacji GPS z wykorzystaniem map cyfrowych i mobilnych urządzeń typu PocketPC.
czytaj więcej

AutoMapa to program z mapami do nawigacji GPS.

W trakcie podróży  podaje komunikaty głosowe i wizualne informujące o kolejnych manewrach. Dzięki najdokładniejszym i najpełniejszym na rynku cyfrowym mapom Polski oraz intuicyjnemu i niezawodnemu oprogramowaniu AutoMapa potrafi prowadzić skutecznie do celu. Jako jedyna mapa na rynku zawiera dokładne położenia poszczególnych adresów a nawet kształty poszczególnych budynków.

AutoMapa dostępna jest w wersjach: AutoMapa Polska, zawierające tylko mapę Polski, oraz AutoMapa Europe, w której znajduje się mapa Polski i Europy.

Regularne aktualizacje map dla wersji Windows dostępne są na zasadzie subskrypcji. W przypadku wersji iOS, Android i Windows 10 Mobile nie ma ograniczenia co do aktualizacji map, natomiast po wygaśnięiu licencji zostają wyłączone funkcje nawigowania.

Dane firmy
Aqurat sp. z o.o.
NIP: 5272309122
Regon: 016340456
Ludwika Krzywickiego 34
02-078 Warszawa

Zobacz artykuł o AutoMapa