News - Operatorzy
» Zamiana mowy na tekst (Speech2Text)
Szukaj z
 
Przeszukaj serwis:  
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany
o nowościach w naszym serwisie dopisz swój adres
e-mail do bazy:
Dodaj firmę / Zaloguj
Zdalne zarządzanie

Czy można na odległość wyłączyć z prądu urządzenie i włączyć je ponownie, bez wysyłania ludzi na miejsce?

Zdalny restart urządzeń w serwerowniach i innych oddalonych miejscach. Zobacz więcej...

 

Oceń firmę
<< Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... >>
Żegluj - aplikacja z Olsztyna nie tylko dla żeglarzy
2017-07-20
Sezon letni w pełni, a to znaczy, że i żeglarski również. Jeziora pełne są białych żagli, szybkich motorówek i skuterów, kajaków i rowerów wodnych. Życie na wodzie trwa w najlepsze i to mimo tego, że pogoda nie zawsze jest wakacyjna.
Dodaj komentarz
Polacy aktywni w Internecie 3 godziny dziennie
2017-07-20
W poniedziałki Polacy spędzają w Internecie najwięcej czasu. W każdym tygodniu po piątku następuje spadek użytkowników sieci i liczby odsłon. W danych Gemiusa widoczne jest mniejsze zainteresowanie Internetem w soboty i święta.
Dodaj komentarz
Panasonic - ekrany interaktywne z technologią ShadowSense
2017-07-20
Panasonic zapowiedział dwie serie ekranów interaktywnych Multi-Touch, które wyposażone będą w technologię ShadowSense. Urządzenia AF1-SST i LF80-SST (AF1/LF80 - ShadowSense Technology) przeznaczone są do instalacji w przestrzeniach publicznych, wyróżnia je wytrzymała konstrukcja oraz wyjątkowa precyzja wykrywania dotyku.
Dodaj komentarz
HP Elite X3: supersmartfon z Windows 10 Mobile - wideotest
2017-07-20
HP Elite x3 z systemem Windows 10 Mobile posiada specyfikację techniczną oraz dodatkowe akcesoria, które mają nam zastąpić tablet, a nawet komputer. Z myślą o ostatnim zastosowaniu HP przygotowało specjalny dock oraz rozszerzenie HP Mobile Extender. Jest to 12,5-calowy laptop z wyświetlaczem o rozdzielczości 1080p (FHD) oraz klawiaturę. - Zapraszamy na wideotest 5,96-calowego supersmartfona.
Dodaj komentarz
Debiutu gamingowej marki White Shark na polskim rynku
2017-07-20
Pochodząca z Hong Kongu gamingowa marka White Shark wchodzi na polski rynek. Już na start, w polskiej ofercie producenta znajdują się produkty z wielu gamingowych kategorii.
Dodaj komentarz
Każdy może wysłać swoje opinie do projektu ustawy Prawo telekomunikacyjne
2017-07-20
5 lipca br. Rządowe Centrum Legislacji na stronach Rządowego Centrum Legislaci opublikowało Projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw, której przedmiotem są regulacje mające na celu zwiększenie ochrony użytkowników końcowych i abonentów przed nadużyciami związanymi z zawierania umów przewidzianej przepisami Kodeksu cywilnego.
Dodaj komentarz
Photon - robot do nauki programowania dla dzieci
2017-07-20
Zortrax pomógł w stworzeniu Photona – polskiego robota edukacyjnego, który rozwija się razem z dzieckiem i uczy je podstaw programowania oraz logicznego myślenia. Photon, z dedykowaną aplikacją na urządzeniach z systemami Android i iOS, będzie wkrótce dostępny zarówno w wersji konsumenckiej jak i przeznaczonej dla placówek edukacyjnych.
Dodaj komentarz
T-Mobile 1 - Bez Limitu - Netflix w prezencie na rok
2017-07-20
Wybierający najnowszą propozycję Operatora: T‑MOBILE 1 – BEZ LIMITU ze smartfonem, otrzymają w prezencie bezpłatną roczną subskrypcję w Netflixie. 21 lipca br. rusza kampania reklamowa promująca najnowszą ofertę Operatora z rocznym dostępem do Netflixa w prezencie.
Dodaj komentarz
Manta SPK1001 Helios - przenośna rozrywka w kolorach słońca
2017-07-20
Manta SPK1001 Helios to nowe urządzenie pochodzące z linii Manta Party House, umożliwiających zamianę każdego domu w imprezowe centrum rozrywki. Zestaw charakteryzuje kompaktowa budowa i żywe, słoneczne motywy graficzne, które komponują się z kolorami lata i wakacji.
Dodaj komentarz
Nc+ - 3 miesiące bez abonamentu w ofercie wakacyjnej
2017-07-20
Platforma nc+ przygotowała promocję „Wakacje od abonamentu”, w ramach której Klienci zawierający nowe umowy na pakiety Telewizji oraz pakiety Telewizja, Internet, Telefon nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące.
Dodaj komentarz
UPC - średnia prędkość internetu wzrośnie do ponad 100 Mb/s
2017-07-20
UPC Polska wyznacza rynkowe trendy przyspieszając ponad 2-krotnie internet swoim klientom. Dzięki temu średnia oferowana prędkość, z jakiej korzysta ponad 1 mln klientów internetu UPC, przekroczy 100 Mb/s, pozwalając na jeszcze swobodniejszy dostęp do cyfrowej rozrywki. To kolejny przykład inwestycji operatora w poprawę jakości i zwiększanie satysfakcji obecnych klientów.
Dodaj komentarz
Play - czwartkowe obniżki i nowe modele
2017-07-20
Play wprowadził cztery nowe modele oraz cztery nowe zestawy do Waszej dyspozycji. Przede wszystkim do oferty standardowej trafiły: Samsung Galaxy J7 (2017) dual SIM i Xiaomi Redmi Note 4 64 GB dual SIM. Do tego na życzenie: Nokia 3 i MaxCom MM831 3G.
Dodaj komentarz
Nowości Firefox - Firefox Focus na Androida oraz Firefox na iOS
2017-07-20
Dzisiaj Mozilla przedstawiła dwie aktualizacje Firefoksa: Firefox Focus dla Androida: trzy nowe funkcje zgłoszone przez użytkowników i Firefox dla iOS: nowe i ulepszone funkcje: Karty, Tryb nocny, Czytnik QR kodów.
Dodaj komentarz
Plus i CP - Słoneczna Stacja wakacyjna w kurortach w Polsce
2017-07-20
Moc wrażeń podczas akcji „Słoneczna Stacja. Telewizja Polsat oraz 4FUN.TV od piątku 21 lipca, przez następne 5 tygodni, odwiedzą wybrane miejsca nad polskim morzem. Na wszystkich czeka szereg atrakcji. W programie m.in. spotkania z gwiazdami, scena muzyczna z DJ-em oraz wieczorne występy artystów.
Dodaj komentarz
Panasonic AMTS - mobilne rozwiązanie do testowania pojazdów
2017-07-19
Efektem współpracy firm Panasonic i Volkswagen jest nowa wersja stworzonego przez Panasonic urządzenia AMTS (automotive mobile test solution) służącego do prowadzenia testów diagnostycznych pojazdów przez ich zejściem z linii produkcyjnej. AMTS to specjalna nakładka na tablet Panasonic FZ-M1. Dzięki niej urządzenie może być z łatwością umieszczone na kierownicy lub desce rozdzielczej pojazdu.
Dodaj komentarz
<< Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... >>
© 2005-2017 Operatorzy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
News
Projektowanie stron www warszawa: www.zstudio.pl