Katalog usług - Wideokonferencja - Operatorzy
» Zamiana mowy na tekst (Speech2Text)
Szukaj z
 
Przeszukaj serwis:  
Menu
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany
o nowościach w naszym serwisie dopisz swój adres
e-mail do bazy:
Dodaj firmę / Zaloguj
Zdalne zarządzanie

Czy można na odległość wyłączyć z prądu urządzenie i włączyć je ponownie, bez wysyłania ludzi na miejsce?

Zdalny restart urządzeń w serwerowniach i innych oddalonych miejscach. Zobacz więcej...

 

Oceń firmę
Wideokonferencja

Wideokonferencja umożliwia przeprowadzenie spotkania na odległość poprzez sieć Internet, przy czym uczestnicy wideokonferencji widzą się i słyszą ponieważ ich urządzeniami końcowymi są dowolne urządzenia wyposażone w kamery, głośniki i mikrofony. Urządzeniami tymi mogą być: komputery czy laptopy ale także urządzenia mobilne, jak smartfony czy tablety.

Wideokonferencje mogą być realizowane na dedykowanych, fizycznych platformach, ale coraz większą popularnością cieszą się wideospotkania obsługiwane przez wirtualne mostki wideokonferencyjne w modelu chmury. Dzięki takim rozwiązaniom, możliwe jest integracja i przyłączenie do spotkania zarówno uczestników korzystających z dedykowanych platform wideokonferencyjnych, jak i mobilnych użytkowników, korzystających jedynie z platformy umieszczonej w chmurze.

Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie, oprócz wzajemnej widoczności samych uczestników i możliwości zarządzania nimi w zakresie udzielania im głosu lub ich wyciszania, dają możliwość współdzielenia pulpitów i dokumentów, jak również prezentowania różnego rodzaju plików czy filmów, nie mówiąc już o automatycznym dostosowaniu jakości obrazu do poziomu transferu danych/szybkości łącza.

Podsumowując: Wideokonferencje pozwalają na szybki kontakt i komunikację wizualną pomiędzy pracownikami firmy, szczególnie w sytuacji gdy dzieli ich znaczna odległość. Usługa wideokonferencji pozwala obniżyć koszty wyjazdów służbowych i delegacji. Jest to również bardzo dobra forma prowadzenia szkoleń dla małej grupy odbiorców lub pracy zespołowej nad dokumentami.


To rozwiązanie może dostarczyć do Twojej firmy:


AG Telecom - kontakt w sprawie tej usługi:
Telefon: 22-266-01-00
Faks: 22-230-91-94
Mobile: 796-097-197
E-mail: listy@agtelecom.pl
Strona Internetowa: www.agtelecom.pl
© 2005-2017 Operatorzy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Katalog usług Wideokonferencja
Projektowanie stron www warszawa: www.zstudio.pl